Užijte si jaro v našem romantickém a rodinném zámku

Přijeďte si odpočinout do našeho zámečku. Hotelové pokoje a prostory jsou navrženy pro vaše pohodlí. V zámecké restauraci si můžete užít skvělého jídla od známého šéfkuchaře Pavla Veltruského. Součástí ubytování je vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, bazén, knihovna, zahrada a lounge.

Balicky Chateau Trnova

Valentýnské pobyty

Užijte si Valentýna v našem romantickém a rodinném zámku, jen co by kamenem dohodil od centra Prahy. Balíček je k dispozici od pátku 11. února (první datum příjezdu) do úterý 15. února (poslední datum odjezdu). Vyberte si z 1 – 4 nocí dle Vašeho přání.

Chateau Trnova Main 2021 Web Front-Page

Velikonoční pobyty

Zažijte klasické zámecké Velikonoce v těsném dosahu hlavního města Prahy. Užijte si jaro v našem romantickém a rodinném zámku. Balíček je k dispozici od čtvrtka 14. dubna (první datum příjezdu) do pondělí 18. dubna (poslední datum odjezdu). Vyberte si z 1 – 4 nocí dle Vašeho přání.


Chateau Trnová: Life in Balance

Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby. Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu. Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.

Vinotéka Chateau Trnová - Hotel & Restaurant Chateau Trnová

Vinný sklep

Naplánujte si firemní či soukromou degustační oslavu. Navštivte náš nově otevřený vinný sklep.

Restaurace Chateau Trnová - Restaurace na Zámku u Prahy - Výjimečný zážitek, kulinářské speciality, zámecké hody, čerstvé potraviny, víno a šampaňské

Firemní akce

Naplánujte si firemní akci, team-building, školení či kongresové setkání na zámku u Prahy.

5-chodové menu s vinným párováním - Degustace v Restauraci Chateau Trnová

Firemní večírek

U nás se budete cítit jako v bavlnce 🙂 Rádi pro vás zorganizujeme firemní večírek nebo soukromou oslavu.

Degustační večeře, vinné párování, firemní a soukromé oslavy v Chateau Trnová

Soukromé oslavy

Naplánujte si vaši narozeninovou oslavu, rodinné setkání či rozlučku se svobodou na zámku.


Přečtěte si ověřené recenze o Chateau Trnová


Přehrajte si naše video