Chateau Trnová: Zámek s rodinnou duší

Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby. Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu. Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.


Velikonoční Jazz Brunch

31. března od 12:00 do 15:00

Přijměte naše pozvání na Velikonoční Family Jazz Brunch v Chateau Trnová, kde se spojuje kouzlo jazzové hudby s vynikající gastronomií. Tento jedinečný zážitek, jen 20 km od Prahy-Smíchov, je připraven pro hosty všech věkových kategorií, aby si užili nezapomenutelné odpoledne plné neomezené konzumace lahůdek a sushi.

Family Jazz Brunch je příležitostí k setkání, kde se romantika snoubí s lahodnými tóny živé hudby. V Chateau Trnová se můžete těšit na odpoledne plné hudebních a kulinářských zážitků. Prožijte den plný relaxace a pohody v prostředí našeho zámku, kde pro vás bude připraveno nejen švédské stoly plné gurmánských pochoutek, ale i nezapomenutelná atmosféra.


Firemní akce

Na zámku jako doma

V srdci České republiky, kde historie snoubí současnost, leží Chateau Trnová. Tento zrenovovaný zámek, obklopený inspirujícími zahradami, je ideálním místem pro vaše firemní akce. Ať už plánujete týmové aktivity, manažerské setkání nebo oslavu úspěchů vaší společnosti, Chateau Trnová nabízí nejen designové prostory, ale také nezapomenutelné zážitky.

Přijeďte a prožijte okamžiky plné inspirace, tvořivosti a spolupráce v prostředí, které ožívá historií, elegancí a kouzlem. Jen 20 km od Prahy-Smíchov objevíte malebnou oázu pozitivní energie, kde čas plyne jinak.

Prozkoumejte naše aktualizované balíčky pro firmy. Rádi vám také sestavíme individuální balíček dle vašich potřeb. Kontaktujte nás na sales@chateautrnova.cz. Postaráme se o vás od A do Z.Kde jinde byste měli slavit než v zámku s rodinnou duší? Rodinné oslavy v Chateau Trnová

Rodinné oslavy

Naplánujte si vaši narozeninovou oslavu, rodinné setkání, dětskou párty či rozlučku se svobodou na zámku.


Chateau Trnova Vinny Sklep na Zamku u Prahy

Degustace moravských vín

Naplánujte si firemní či soukromou oslavu s degustací odrůdových vín. Navštivte náš vinný sklep. Těšíme se na vás.


Těšíme se na vás

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Objevte náš zámek. Postaráme se o Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Postaráme se o Vaše pohodlí  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová