Chateau Trnová: Zámek s rodinnou duší

Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby. Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu. Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.


Letní Slavnosti

Kulinářské dobrodružství pod širým nebem

Přijměte pozvání do srdce našeho zámeckého parku, kde se na jaře a v létě rozvine pravé kouzlo grilování. Užijte si nezapomenutelné okamžiky plné vůně opékajícího masa, zpěvu ptáků, skvělého pití a radostného společenství.

Stromy, zeleň, 8 druhů hortenzií, letní terasa, harmonické šumění fontánky a rybníček: To vše tvoří dokonalé pozadí pro vaši firemní akci nebo soukromou oslavu.

Zámecké grilování v Chateau Trnová představuje umění, ve kterém se tradice spojuje s moderními gastronomickými trendy. Pod otevřeným nebem, mezi kvetoucími stromy a vůní grilovaných delikates, vás čeká kulinářská oslava plná nezapomenutelných chutí a aromat.


Firemní akce

Na zámku jako doma

V srdci České republiky, kde historie snoubí současnost, leží Chateau Trnová. Tento zrenovovaný zámek, obklopený inspirujícími zahradami, je ideálním místem pro vaše firemní akce. Ať už plánujete týmové aktivity, manažerské setkání nebo oslavu úspěchů vaší společnosti, Chateau Trnová nabízí nejen designové prostory, ale také nezapomenutelné zážitky.

Přijeďte a prožijte okamžiky plné inspirace, tvořivosti a spolupráce v prostředí, které ožívá historií, elegancí a kouzlem. Jen 20 km od Prahy-Smíchov objevíte malebnou oázu pozitivní energie, kde čas plyne jinak.

Prozkoumejte naše aktualizované balíčky pro firmy. Rádi vám také sestavíme individuální balíček dle vašich potřeb. Kontaktujte nás na sales@chateautrnova.cz. Postaráme se o vás od A do Z.



Kde jinde byste měli slavit než v zámku s rodinnou duší? Rodinné oslavy v Chateau Trnová

Rodinné oslavy

Naplánujte si vaši narozeninovou oslavu, rodinné setkání, dětskou párty či rozlučku se svobodou na zámku.


Chateau Trnova Vinny Sklep na Zamku u Prahy

Degustace moravských vín

Naplánujte si firemní či soukromou oslavu s degustací odrůdových vín. Navštivte náš vinný sklep. Těšíme se na vás.


Těšíme se na vás

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání



  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Objevte náš zámek. Postaráme se o Vás.



  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Postaráme se o Vaše pohodlí



  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu



  Odebírejte newsletter Chateau Trnová