Chateau Trnová: Life in Balance

Svatba na Zámku - Chateau Trnová u Prahy

O nás

Rádi bychom se vám trochu představili. Jsme česko-dánská rodina se třemi dětmi. Bydlíme nedaleko Trnové a protože část naší rodiny bydlí i ve vedlejší vesnici, tak na Trnovou často jezdíme. Chodíme se dívat na koně do přilehlé jízdárny, jezdíme na kolech po okolí, na podzim sbíráme u cesty šípky a u kostela kaštany, ze kterých děláme zvířátka. Když jsme zjistili, že je zámek na prodej, hned nás to zaujalo. Od první chvíle, kdy jsme do zámku přišli na prohlídku, jsme si ho zamilovali. Kouzelná vstupní hala s klenutým stropem a krbem nám svou atmosférou učarovala. Zámek se tak stal naší srdcovou záležitostí. A my si moc přejeme, aby se stal i tou vaší.

Naše vize a cíle

Naším cílem je vybudovat v Chateau Trnová místo, kde se budou lidé setkávat a posilovat vzájemné vztahy, ať už s rodinou, přáteli nebo kolegy. Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby.

Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu. Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.

5-chodové menu s vinným párováním - Degustace v Restauraci Chateau Trnová
Svatba na Zámku - Svatba v Chateau Trnová u Prahy

Co nabízíme

V Chateau Trnová pořádáme zásnuby a svatby, teambuildingy, relaxační pobyty nebo rodinné oslavy. Zároveň bychom vám chtěli postupně nabízet i víkendové balíčky s jógou či golfem, floristické workshopy, workshopy zdravého životního stylu (např. život bez cukru, netoxická domácnost) a mnoho dalšího. 

Udržitelnost

Jsme odhodláni stát se plně udržitelnými do roku 2030 a vytvořili jsme plán, jak se tam dostat. Od roku 2021 budeme kompenzovat uhlíkovou stopu zámku zasazením odpovídajícího počtu stromů prostřednictvím organizace VCS (Verified Carbon Standard). Od roku 2021 bude zámek rovněž po celou dobu svého provozu používat pouze biologicky odbouratelné čisticí prostředky. Již nyní je zámek vytápěn tepelnými čerpadly na principu vzduch-voda, která jsou energeticky mnohem účinnější než například vytápění plynem nebo spalováním ropy a zároveň zanechávají mnohem nižší uhlíkovou stopu. Vzhledem k tomu, že výroba elektřiny je v ČR obecně čím dál ekologičtější, věříme, že do roku 2030 se nám na zámku podaří dosáhnout nulových emisí uhlíku.

Zámecké jezírko v Chateau Trnová - Svatba v Zámecké Zahradě Chateau Trnová

Přehrajte si naše nové video a prohlédněte si Chateau Trnová