Svatební apartmá

37 m² domova lásky

Krásný prosluněný pokoj s úžasným výhledem do zahrady na fontánu se sestává z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice.

V pokoji je manželská postel o velikosti 180×200 cm, dvě velká křesla a konzolový stůl s taburetkou. V prostoru ložnice je umístěna vana na lvích nohou, z níž je francouzskými balkonovými dveřmi fantastický výhled do zahrady.

Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. Pokoj je vybaven smart televizí o velikosti 55” a trezorem. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický wellness pobyt

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Čekají vás parádní gastro zážitky v našem vinném sklípku a restauraci na zámku. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkoua saunou. Využít můžete také vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Postaráme se o vaše pohodlí

„Skvělý víkend tu prožíváme. Máme to největší apartmá, které má 4 podlaží! Opravdu! Skvělá gastronomie. Také je tu pěkný bazén. A super vířivka na střešní terase. Takový večerní relax ve vířivce na střeše zámečku je skvělá volba. Personál opravdu ve všem vychází vstříc. Budí to v nás dojem domácí zámecké pohody. Doporučuji!“ Jiří Chvojka, ověřená Google recenzeChateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí