Svatební apartmá

37 m² domova lásky

Krásný prosluněný pokoj s úžasným výhledem do zahrady na fontánu se sestává z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice.

V pokoji je manželská postel o velikosti 180×200 cm, dvě velká křesla a konzolový stůl s taburetkou. V prostoru ložnice je umístěna vana na lvích nohou, z níž je francouzskými balkonovými dveřmi fantastický výhled do zahrady.

Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. Pokoj je vybaven smart televizí o velikosti 55” a trezorem. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si Svatební apartmá s wellness pobytem

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o Vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Užívejte si parádní gastro zážitky v naší gurmánské restauraci. Gurmánská restaurace a letní terasa jsou pro Vás otevřeny každý den. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Naplánujte si masáž. Bloumejte bosky v trávě. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na Vás.Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí