Pokoje Standard a Standard Plus

19 m² – 24 m² moderního minimalismu

Pokoje Standard a Standard Plus se nachází v prvním patře našeho hotelu. Jedná se o menší pokoje, přesto prostorné a vybavené klimatizací.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ať už s vanou (pokoj Standard Plus) či prostorným sprchovým koutem (pokoje Standard). Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, TON Merano křesly a odkládacím stolkem.

Pokoj Standard Plus disponuje navíc rozkládácí pohovkou, kterou lze rozložit na lůžko o velikosti 140x200cm. Okna pokojů směřují do zahrady, ale není z nich žádný výhled díky zámecké zdi. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si Váš pokoj s wellness pobytem

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o Vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Užívejte si parádní gastro zážitky v naší gurmánské restauraci. Gurmánská restaurace a letní terasa jsou pro Vás otevřeny každý den. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Naplánujte si masáž. Bloumejte bosky v trávě. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na Vás.Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí