Pokoje Standard a Standard Plus

19 m² – 24 m² moderního minimalismu

Pokoje Standard a Standard Plus se nachází v prvním patře našeho hotelu. Jedná se o menší pokoje, přesto prostorné a vybavené klimatizací.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ať už s vanou (pokoj Standard Plus) či prostorným sprchovým koutem (pokoje Standard). Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, TON Merano křesly a odkládacím stolkem.

Pokoj Standard Plus disponuje navíc rozkládácí pohovkou, kterou lze rozložit na lůžko o velikosti 140x200cm. Okna pokojů směřují do zahrady, ale není z nich žádný výhled díky zámecké zdi. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Postaráme se o vaše pohodlí

Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Milovníky dobrého jídla čekají delikátní gastro zážitky v naší zámecké restauraci. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s venkovní vířivkou a saunou. Využít můžete také vyhřívaný vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Přejete si oběd/večeři?

Ve třetím kroku rezervace si můžete vybrat 2-chodový oběd nebo večeři dle vaší volby. Vyberte si z našeho aktuálního menu.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o vaše pohodlíSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová