Pokoje Standard a Standard Plus

19 m² – 24 m² moderního minimalismu

Pokoje Standard a Standard Plus se nachází v prvním patře našeho hotelu. Jedná se o menší pokoje, přesto prostorné a vybavené klimatizací.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ať už s vanou (pokoj Standard Plus) či prostorným sprchovým koutem (pokoje Standard). Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, TON Merano křesly a odkládacím stolkem.

Pokoj Standard Plus disponuje navíc rozkládácí pohovkou, kterou lze rozložit na lůžko o velikosti 140x200cm. Okna pokojů směřují do zahrady, ale není z nich žádný výhled díky zámecké zdi. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Zadejte do rezervačního sytému slevový kód POHADKOVAZIMA a získejte SLEVU 30%.
Nabídka platí do 23. 12. Nabídku nelze uplatnit zpětně a ani na jiná období.

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Užijte si jedinečnou romantickou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Čekají vás parádní gastro zážitky v našem vinném sklípku a restauraci na zámku. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkou a saunou. Využít můžete také vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme Benefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na sales@chateautrnova.cz.

Postaráme se o vaše pohodlí

„Skvělý víkend tu prožíváme. Máme to největší apartmá, které má 4 podlaží! Opravdu! Skvělá gastronomie. Také je tu pěkný bazén. A super vířivka na střešní terase. Takový večerní relax ve vířivce na střeše zámečku je skvělá volba. Personál opravdu ve všem vychází vstříc. Budí to v nás dojem domácí zámecké pohody. Doporučuji!“ Jiří Chvojka, ověřená Google recenzeChateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí