Pokoje Standard Superior

32 m² – 34 m² dánského hygge

Pokoje Standard Superior se nachází v prvním patře našeho hotelu a mají klimatizaci a koupelnu se sprchovým koutem.

Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, dvěma TON Merano křesly a konferenčním stolkem. Stejně tak mají oba pokoje rozkládací pohovku, kterou lze rozložit na lůžko o rozměru 140×200 cm.

Pokoje Standard Superior lze spojit a jsou proto ideální pro rodiny, které chtějí dvě ložnice. Pokoje jsou vybaveny, klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si Váš pokoj s wellness pobytem

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o Vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Užívejte si parádní gastro zážitky v naší gurmánské restauraci. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Zaplavte si v krytém bazéně. Naplánujte si masáž. Bloumejte bosky v trávě. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně zámeckého wellness a zámecké snídaně.Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí