Pokoje Standard Superior

32 m² – 34 m² dánského hygge

Pokoje Standard Superior se nachází v prvním patře našeho hotelu a mají klimatizaci a koupelnu se sprchovým koutem.

Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, dvěma TON Merano křesly a konferenčním stolkem. Stejně tak mají oba pokoje rozkládací pohovku, kterou lze rozložit na lůžko o rozměru 140×200 cm.

Pokoje Standard Superior lze spojit a jsou proto ideální pro rodiny, které chtějí dvě ložnice. Pokoje jsou vybaveny, klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický wellness pobyt

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Čekají vás parádní gastro zážitky v našem vinném sklípku a restauraci na zámku. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkoua saunou. Využít můžete také vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Postaráme se o vaše pohodlí

„Skvělý víkend tu prožíváme. Máme to největší apartmá, které má 4 podlaží! Opravdu! Skvělá gastronomie. Také je tu pěkný bazén. A super vířivka na střešní terase. Takový večerní relax ve vířivce na střeše zámečku je skvělá volba. Personál opravdu ve všem vychází vstříc. Budí to v nás dojem domácí zámecké pohody. Doporučuji!“ Jiří Chvojka, ověřená Google recenzeChateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí