Junior Suite Starorůžový

28 m² romantické harmonie

Junior Suite Starorůžový se sestává z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice.

V pokoji se nachází manželská postel o rozměrech 180×200 cm a pohodlná rozkládací pohovka o rozměrech 140×200 cm. Pokoj je dále vybaven odkládacím stolkem a konzolovým stolem s židlí.

Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. V pokoji je smart televize o velikosti 65” a trezor.

V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Postaráme se o vaše pohodlí

Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Milovníky dobrého jídla čekají delikátní gastro zážitky v naší zámecké restauraci. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s venkovní vířivkou a saunou. Využít můžete také vyhřívaný vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Přejete si polopenzi?

Ve třetím kroku rezervace si můžete vybrat pobyt s polopenzí. Polopenze zahrnuje 2-chodový oběd nebo večeři dle vaší volby. Vyberte si z našeho aktuálního menu.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na marketa@chateautrnova.cz.


Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Chateau Trnova Bookings Award


Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí