Tower Suite

97 m² zámeckého ráje
obývací pokoj, herna pro děti, dvě ložnice, dva balkóny, koupelna s vanou

Rádi byste vyrazili s dětmi na výlet a přemýšlíte, kde se budete cítit nejpohodlněji? Přijeďte k nám a objevte apartmán, který je stvořený od rodiny pro rodiny. V necelých 100m2 ucítíte jedinečnou zámeckou atmosféru spojenou s domácím pohodlím a klidem. Děti se zabaví v herním koutku, který se nachází v obývacím pokoji a spát mohou v samostatné ložnici.


S rozlohou téměř 100 m2 je toto apartmá největším apartmá na zámku a skládá se z obývacího pokoje, herny pro děti, koupelny s vanou a dvou ložnic. Dále k němu patří dva malé balkony.

V každé ložnici se nachází vždy dvě TON Merano křesla s odkládacím stolkem. V jedné ložnici také Cupertino psací stůl od Bo-Concept s TON Merano židlí.

V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, konferenční stolek a dvě TON Merano křesla. V obývacím pokoji a jedné ložnici je klimatizace. Pokoje jsou vybaveny smart televizemi o velikosti 55” (v každé ložnici i obývací části), klimatizací a trezorem. V apartmá jsou schody, proto není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Část apartmá funguje jako úniková cesta v případě požáru. V apartmá je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Postaráme se o vaše pohodlí

Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Milovníky dobrého jídla čekají delikátní gastro zážitky v naší zámecké restauraci. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s venkovní vířivkou a saunou. Využít můžete také vyhřívaný vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Přejete si oběd/večeři?

Ve třetím kroku rezervace si můžete vybrat 2-chodový oběd nebo večeři dle vaší volby. Vyberte si z našeho aktuálního menu.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o vaše pohodlíSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová