Tower Suite

97 m² zámeckého ráje
obývací pokoj, herna pro děti, 
dvě ložnice, koupelna s vanou

Rádi byste vyrazili s dětmi na výlet a přemýšlíte, kde se budete cítit nejpohodlněji? Přijeďte k nám a objevte pokoj, který je stvořený od rodiny pro rodiny. V necelých 100m2 ucítíte jedinečnou zámeckou atmosféru spojenou s domácím pohodlím a klidem. Děti se zabaví v herním koutku, který se nachází v obývacím pokoji a spát mohou v samostatné ložnici.


S rozlohou téměř 100 m2 je toto apartmá největším pokojem/apartmá na zámku a skládá se z obývacího pokoje, herny pro děti, koupelny s vanou a dvou ložnic. Dále k němu patří dva malé balkony.

V každé ložnici se nachází vždy dvě TON Merano křesla s odkládacím stolkem. V jedné ložnici také Cupertino psací stůl od Bo-Concept s TON Merano židlí.

V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, konferenční stolek a dvě TON Merano křesla. V obývacím pokoji a jedné ložnici je klimatizace. Pokoje jsou vybaveny smart televizemi o velikosti 55” (v každé ložnici i obývací části), klimatizací a trezorem. V apartmá jsou schody, proto není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Část apartmá funguje jako úniková cesta v případě požáru. V pokoji je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si Tower Suite s wellness pobytem

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Postaráme se o Vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Užívejte si parádní gastro zážitky v naší gurmánské restauraci. Gurmánská restaurace a letní terasa jsou pro Vás otevřeny každý den. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Naplánujte si masáž. Bloumejte bosky v trávě. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na Vás.Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí