Tower Suite

97 m² zámeckého ráje
obývací pokoj, herna pro děti, 
dvě ložnice, dva balkóny, koupelna s vanou

Rádi byste vyrazili s dětmi na výlet a přemýšlíte, kde se budete cítit nejpohodlněji? Přijeďte k nám a objevte apartmán, který je stvořený od rodiny pro rodiny. V necelých 100m2 ucítíte jedinečnou zámeckou atmosféru spojenou s domácím pohodlím a klidem. Děti se zabaví v herním koutku, který se nachází v obývacím pokoji a spát mohou v samostatné ložnici.


S rozlohou téměř 100 m2 je toto apartmá největším apartmá na zámku a skládá se z obývacího pokoje, herny pro děti, koupelny s vanou a dvou ložnic. Dále k němu patří dva malé balkony.

V každé ložnici se nachází vždy dvě TON Merano křesla s odkládacím stolkem. V jedné ložnici také Cupertino psací stůl od Bo-Concept s TON Merano židlí.

V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, konferenční stolek a dvě TON Merano křesla. V obývacím pokoji a jedné ložnici je klimatizace. Pokoje jsou vybaveny smart televizemi o velikosti 55” (v každé ložnici i obývací části), klimatizací a trezorem. V apartmá jsou schody, proto není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Část apartmá funguje jako úniková cesta v případě požáru. V apartmá je rychlý bezdrátový internet. Parkování na parkovišti zámku zdarma.

Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Zadejte do rezervačního sytému slevový kód POHADKOVAZIMA a získejte SLEVU 30%.
Nabídka platí do 23. 12. Nabídku nelze uplatnit zpětně a ani na jiná období.

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Užijte si jedinečnou romantickou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Čekají vás parádní gastro zážitky v našem vinném sklípku a restauraci na zámku. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkou a saunou. Využít můžete také vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme Benefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na sales@chateautrnova.cz.

Postaráme se o vaše pohodlí

„Skvělý víkend tu prožíváme. Máme to největší apartmá, které má 4 podlaží! Opravdu! Skvělá gastronomie. Také je tu pěkný bazén. A super vířivka na střešní terase. Takový večerní relax ve vířivce na střeše zámečku je skvělá volba. Personál opravdu ve všem vychází vstříc. Budí to v nás dojem domácí zámecké pohody. Doporučuji!“ Jiří Chvojka, ověřená Google recenzeChateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí