Rodinné oslavy v srdci pohádky: Chateau Trnová

Jsme zámek s rodinnou duší


Představte si narozeninovou oslavu nebo rodinné setkání v prostředí, kde se snoubí elegance a pohoda – to je Chateau Trnová.

Ať již plánujete narozeniny, křtiny, rozlučku se svobodou, nebo jen chcete strávit čas s rodinou, náš zámek je místem, kde se každá událost stává nezapomenutelnou.

Obklopeni krásou zámeckých zahrad, jezírkem a inspirující fontánkou, můžete v Chateau Trnová prožívat radostné chvíle, které tento rodinný zámeček nabízí.


Pro milovníky golfu je v těsném sousedství 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici a 18-ti jamkové hřiště na Zbraslavi. A pokud toužíte po kultuře a historii, Praha s jejími památkami je jen 20 minut jízdy od zámku, což vám umožní snadno kombinovat klid venkova s ruchem města.

Chateau Trnová vám nabízí ubytování v 10 zámeckých pokojích s celkovou kapacitou 22 osob. Pro větší skupiny je možné zajistit dodatečné ubytování v přilehlém penzionu. Každý pokoj je příběhem sám o sobě, kde se mísí historie s moderním komfortem.

Pro více informací a pomoc s plánováním vaší oslavy nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se, že budeme moci být součástí vašich radostných okamžiků.
Rodinné oslavy v pohádkovém Chateau Trnová

Slavnostní den, jaký jste si vždy přáli

Prohlédněte si naši brožuru pro rodinné oslavy. Nechte se inspirovat možnostmi, které Chateau Trnová nabízí.Naplánujte si rodinnou oslavu na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).
U skupinových rezervací nad 10 osob účtujeme k celkové konzumaci 10% servisní poplatek.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Postaráme se o vás. Těšíme se na vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Naplánujte si nezapomenutelnou rodinnou oslavu  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová