Rodinné Oslavy v Srdci Pohádky: Chateau Trnová

Jsme zámek s rodinnou duší a moc se na vás těšíme


Představte si narozeninovou oslavu nebo rodinné setkání v prostředí, kde se snoubí elegance a pohoda – to je Chateau Trnová, váš ideální úkryt pro každou významnou událost. Ať už plánujete narozeniny, křtiny, rozlučku se svobodou, nebo jen chcete strávit čas s rodinou, náš zámek je místem, kde se každá příležitost stává nezapomenutelnou.

Obklopeni krásou zámeckých zahrad, jezírkem a inspirující fontánkou, můžete v Chateau Trnová prožívat radostné chvíle odpočinku na terase, nechat se hýčkat v bazénu, sauně či whirlpoolu, nebo si užívat soukromí a klidu, které tento rodinný zámeček nabízí.


Pro milovníky golfu je v těsném sousedství 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici a 18-ti jamkové hřiště na Zbraslavi. A pokud toužíte po kultuře a historii, Praha s jejími památkami je jen 20 minut jízdy od zámku, což vám umožní snadno kombinovat klid venkova s ruchem města.

Chateau Trnová vám nabízí ubytování v 10 zámeckých pokojích s celkovou kapacitou 22 osob. Pro větší skupiny je možné zajistit dodatečné ubytování v přilehlém penzionu. Každý pokoj je příběhem sám o sobě, kde se mísí historie s moderním komfortem.

Pro více informací a pomoc s plánováním vaší oslavy nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se, že budeme moci být součástí vašich radostných okamžiků.Naplánujte si rodinnou oslavu na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na marketa@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Postaráme se o vás. Těšíme se na vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Naplánujte si nezapomenutelnou rodinnou oslavu