Pohádková svatba na zámku

V Chateau Trnová se vaše sny stanou skutečností

Kompletní svatební služby na klíč pro váš nezapomenutelný den

Objevte kouzlo Chateau Trnová skrze oči novomanželů v našem videu. Představte si, jak jste v srdci historické elegance, obklopeni blízkými, vyslovujete své “ano” uprostřed romantického zámeckého parku, jen kousek od Prahy. V Chateau Trnová je každá svatba příběhem plným lásky, radosti a nezapomenutelných okamžiků.

Jsme zde, abychom se postarali o každý detail vašeho velkého dne. Od květinové výzdoby, přes gastronomické zážitky, až po romantické ubytování – náš tým odborníků je připraven splnit každé vaše přání a proměnit vaše sny o dokonalé svatbě v realitu. S našimi kompletními svatebními službami na klíč můžete očekávat bezstarostnou a radostnou oslavu lásky.
Radost a bezstarostnost

V Chateau Trnová rozumíme významu dokonalého svatebního dne

Chceme, aby tento den byl nezapomenutelný nejen pro vás, jako nevěstu a ženicha, ale i pro všechny vaše hosty. Jsme zde, abychom vám pomohli naplánovat a realizovat svatbu snů, od prvního nápadu až po poslední tanec.

Náš zkušený tým se zavazuje k tomu, aby každý moment byl promyšlený a každý detail dokonalý. S láskou a péčí se postaráme o vše, co je potřeba, abyste vy mohli prožívat svůj den plně a bez starostí.

Svatba v Chateau Trnová - Svatba na Zámku - Pohádková Svatba

Proč svatba v Chateau Trnová?

Svatba na našem zámku, to je…

Klid a historická elegance přímo u Prahy

V Chateau Trnová nabízíme příjemné prostředí pro svatby až do 100 osob s možností rozšíření kapacity venkovním stanem pro vaše větší oslavy. Užijte si soukromí a exkluzivitu uzavřené společnosti, kde podle zvoleného balíčku můžete mít k dispozici Velký sál nebo celý zámek jen pro sebe.

Svatba venku – privátní zámecká zahrada

Naše privátní zámecká zahrada nabízí idylické prostředí pro váš velký den, ať už si přejete obřad u jezírka nebo romantické chvíle u fontány. Nabízíme možnost církevního, civilního, symbolického obřadu nebo registrovaného partnerství – jak uvnitř tak i venku.
Svatební menu dle vašich představ

Naše kulinářské umění je stejně rozmanité jako vaše svatební sny. Vyberte si ze servírovaného menu, rautu nebo venkovního grilování a nechte se hýčkat chutěmi, které budou ladit s romantickou atmosférou vašeho dne.

Jedinečné svatební scénáře

Díky rozmanitým venkovním i vnitřním prostorám zámku můžeme vytvořit jedinečný svatební scénář přesně podle vašich představ. Ať už sníte o romantické eleganci pod hvězdným nebem nebo o veselém večírku v sálech zámku, my toto pro vás rádi zrealizujeme.

Komfortní ubytování v zámeckých pokojích

Poskytujeme ubytování až pro 22 hostů v našich zámeckých pokojích, s možností navýšení kapacity v sousedním penzionu. Každý pokoj je oázou klidu a pohodlí, kde se budete cítit jako v pohádce.


Komplexní svatební služby

Široká škála svatebních doplňkových služeb – Spolupracujeme s ověřenými svatebními dodavateli, abychom zajistili, že každý detail vašeho dne bude dokonalý.

Květinová elegance na dosah

Květinová dílna přímo na zámku – Naše floristické služby jsou připraveny oživit vaši svatbu přírodní krásou a elegancí.

Personalizovaný prostor pro vaše hosty

Komorní velikost zámku – Umožňuje detailně přizpůsobit prostředí vašim představám a vytvořit tak osobitou atmosféru pro vaše hosty.

Mezinárodní svatební den

Svatba pro cizince či smíšené páry – Naše inspirující prostředí je připravené pro hosty z celého světa.
Noční oslava plná radosti

Zábava a hudba ve vnitřních prostorách je možná až do 3:00 – Prodlužte svou oslavu až do ranních hodin s naší flexibilní možností zábavy.

Osobní přístup našeho týmu

Jedinečný osobní a profesionální přístup – Naši svatební specialisté jsou zde, aby se postarali o každý aspekt vašeho svatebního dne.

Dostupnost a přístupnost

Velmi snadná dopravní dostupnost z Prahy a okolí – Vaše svatební pohádka je tak daleko od všech starostí a přitom tak blízko našemu hlavnímu městu.Oslavte lásku v pohádkovém Chateau Trnová

Svatební den, jaký jste si vždy přáli

Představte si svůj velký den v prostředí, kde se snoubí historie s romantikou, kde každý krok odhaluje nový příběh.

Prohlédněte si naši svatební brožuru a nechte se inspirovat možnostmi, které Chateau Trnová nabízí. Vaše svatba zde bude nejen oslavou lásky, ale i nezapomenutelným uměleckým dílem. Každá svatba v Chateau Trnová je jedinečná, stejně jako příběh každého páru. Naše brožura vám ukáže, jak může vypadat váš den plný radosti a elegance. Od okouzlujících ceremonií až po nádherné hostiny, vaše svatba bude přesně taková, jakou jste si vždy představovali.Naplánujte si svatbu snů v Chateau Trnová

Začněte svou cestu k dokonalému dni tím,
že nám zanecháte vaše kontaktní údaje.

My se vám obratem ozveme a společně probereme vše potřebné.
Ať už máte jakýkoliv dotaz nebo přání, jsme zde, abychom vám pomohli.

E-mail: sales@chateautrnova.cz
Telefon: +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00)

Těšíme se na plánování vašeho nezapomenutelného dne plného lásky v Chateau Trnová.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Rádi vás provedeme našim zámkem

  Přijeďte k nám podívat. Objevte svatební kouzlo Chateau Trnová. Těšíme se na vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Naplánujte si svatbu na zámku

  Svatební služby na klíč  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová