Zámecká restaurace

Ochutnejte kus světa na zámku

Přijměte pozvání do naší romantické restaurace. Každý měsíc pro vás připravujeme  aktuální menu, kde si každý najde to své. Rádi uvítáme také milovníky sobotních rodinných obědů, zámeckých brunchů a snídaní. Našim cílem je, abyste se u nás cítili jako doma. Nabízíme kompletní služby pro firmy a korporátní klientelu. Rádi pro vás zorganizujeme rodinnou oslavu.

Otevírací doba

Pondělí až neděle 12:00 – 22:00

Kontakty

+420 704 972 501
restaurace@chateautrnova.cz


Letní terasa Chateau Trnová

Žijte život naplno. Přijeďte si užít příjemný oběd anebo večeři. Jen 20 km z Prahy-Smíchov. Načerpejte pozitivní energii. Vaříme poctivě a s láskou.


Firemní akce

Na zámku jako doma

Prozkoumejte naše aktualizované team buildingové balíčky. Rádi vám také sestavíme individuální balíček dle vašich potřeb. Kontaktujte nás na sales@chateautrnova.cz. Postaráme se o vás od A do Z.
Svatomartinská Husa

9. – 19. listopadu, 12:00 – 22:00

Oslavte s námi Svatomartinskou husu v útulném a elegantním prostředí Chateau Trnová. Připravili jsme pro vás 4-chodové menu, které vás zavede na cestu plnou tradičních chutí a moderního twistu.


Vánoční večírek

Co takhle letos přenést vánoční oslavu do kouzelného prostředí skutečného a historického zámku? Prožijte sváteční chvíle obklopeni historií a elegancí.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Chateau Trnova Bookings Award

Navštivte restauraci na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na restaurace@chateautrnova.cz
Anebo nám zavolejte nám na +420 704 972 501

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Vaříme poctivě a s láskou. Těšíme se na Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou pohostinností

  Ochutnejte kus světa na zámku  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová