Zámecká restaurace

Ochutnejte kus světa na zámku

Přijměte pozvání do zámecké restaurace a letní terasu. Pravidelně pro vás připravujeme  aktuální menu, kde si každý najde to své. Našim cílem je, abyste se u nás cítili jako doma. Nabízíme kompletní služby pro firmy. Rádi pro vás zorganizujeme rodinnou oslavu.


Otevírací doba

Pondělí až neděle 12:00 – 22:00

Kontakty

+420 704 972 501
restaurace@chateautrnova.cz


Letní terasa

Pondělí až neděle 12:00 – 22:00

Letní terasa Chateau Trnová je kouzelným útočištěm, kde se mísí chutě a vůně lahodné gastronomie s inspirující krásou zámku a jeho okolí. Každý den vás zveme na okouzlující setkání s kulinářskými lahůdkami a romantickou atmosférou. Ponořte se do světa chutí a vychutnejte si bohaté menu plné inspirace a nezapomenutelných gastronomických zážitků.

Užijte si chvíle klidu a radosti na naší letní terase, která se nachází pouhých 20 km od Prahy-Smíchova. Přijeďte a nechte se unést pohádkovou atmosférou, která vás okouzlí a nadchne svou jedinečností. Po gastronomickém zážitku si dopřejte procházku po krásném parku, naslouchejte zpěvu ptáků a nechte se unést krásou přírody.


Letní Slavnosti

Kulinářské dobrodružství pod otevřeným nebem

Přijměte pozvání do srdce našeho zámeckého parku, kde se na jaře a v létě rozvine pravé kouzlo grilování. Užijte si nezapomenutelné okamžiky plné vůně opékajícího masa, zpěvu ptáků, skvělého pití a radostného společenství.

Stromy, zeleň, 8 druhů hortenzií, letní terasa, harmonické šumění fontánky a rybníček: To vše tvoří dokonalé pozadí pro vaši firemní akci nebo soukromou oslavu.

Zámecké grilování v Chateau Trnová představuje umění, ve kterém se tradice spojuje s moderními gastronomickými trendy. Pod otevřeným nebem, mezi kvetoucími stromy a vůní grilovaných delikates, vás čeká kulinářská oslava plná nezapomenutelných chutí a aromat.
Firemní akce

Na zámku jako doma

V srdci České republiky, kde historie snoubí současnost, leží Chateau Trnová. Tento zrenovovaný zámek, obklopený inspirujícími zahradami, je ideálním místem pro vaše firemní akce. Ať už plánujete týmové aktivity, manažerské setkání nebo oslavu úspěchů vaší společnosti, Chateau Trnová nabízí nejen designové prostory, ale také nezapomenutelné zážitky.

Přijeďte a prožijte okamžiky plné inspirace, tvořivosti a spolupráce v prostředí, které ožívá historií, elegancí a kouzlem. Jen 20 km od Prahy-Smíchov objevíte malebnou oázu pozitivní energie, kde čas plyne jinak.

Prozkoumejte naše aktualizované balíčky pro firmy. Rádi vám také sestavíme individuální balíček dle vašich potřeb. Kontaktujte nás na sales@chateautrnova.cz. Postaráme se o vás od A do Z.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Navštivte restauraci na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na restaurace@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 501
U skupinových rezervací nad 10 osob účtujeme k celkové konzumaci 10% servisní poplatek.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Vaříme poctivě a s láskou. Těšíme se na Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou pohostinností

  Ochutnejte kus světa na zámku  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová