Zámecká restaurace

Ochutnejte kus světa na zámku

Přijměte pozvání do naší romantické restaurace. Pravidelně pro vás připravujeme  aktuální menu, kde si každý najde to své. Našim cílem je, abyste se u nás cítili jako doma. Nabízíme kompletní služby pro firmy a korporátní klientelu. Rádi pro vás zorganizujeme rodinnou oslavu.

Otevírací doba

Nyní máme zimní dovolenou.
Těšíme se na vás v pondělí 4. března od 12:00.

Pondělí až neděle 12:00 – 22:00

Kontakty

+420 704 972 501
restaurace@chateautrnova.cz


Velikonoční Jazz Brunch

31. března od 12:00 do 15:00

Přijměte naše pozvání na Velikonoční Family Jazz Brunch v Chateau Trnová, kde se spojuje kouzlo jazzové hudby s vynikající gastronomií. Tento jedinečný zážitek, jen 20 km od Prahy-Smíchov, je připraven pro hosty všech věkových kategorií, aby si užili nezapomenutelné odpoledne plné neomezené konzumace lahůdek a sushi.

Family Jazz Brunch je příležitostí k setkání, kde se romantika snoubí s lahodnými tóny živé hudby. V Chateau Trnová se můžete těšit na odpoledne plné hudebních a kulinářských zážitků. Prožijte den plný relaxace a pohody v prostředí našeho zámku, kde pro vás bude připraveno nejen švédské stoly plné gurmánských pochoutek, ale i nezapomenutelná atmosféra.


Firemní akce

Na zámku jako doma

V srdci České republiky, kde historie snoubí současnost, leží Chateau Trnová. Tento zrenovovaný zámek, obklopený inspirujícími zahradami, je ideálním místem pro vaše firemní akce. Ať už plánujete týmové aktivity, manažerské setkání nebo oslavu úspěchů vaší společnosti, Chateau Trnová nabízí nejen designové prostory, ale také nezapomenutelné zážitky.

Přijeďte a prožijte okamžiky plné inspirace, tvořivosti a spolupráce v prostředí, které ožívá historií, elegancí a kouzlem. Jen 20 km od Prahy-Smíchov objevíte malebnou oázu pozitivní energie, kde čas plyne jinak.

Prozkoumejte naše aktualizované balíčky pro firmy. Rádi vám také sestavíme individuální balíček dle vašich potřeb. Kontaktujte nás na sales@chateautrnova.cz. Postaráme se o vás od A do Z.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Navštivte restauraci na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na restaurace@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 501

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Vaříme poctivě a s láskou. Těšíme se na Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou pohostinností

  Ochutnejte kus světa na zámku  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová