Hotelové pokoje Chateau Trnová u Prahy

V Hotel & Restaurant Chateau Trnová si můžete vybrat hned z několika typů pokojů. Všechny pokoje nyní dostaly nový kabát a nabízí vám pohodlí a krásný design. Pokoje jsou vybaveny smart televizí, trezorem a pokoje v prvním patře také klimatizací. V koupelnách se nachází vana či sprchový kout. K dispozici od nás máte ekologickou kosmetiku s Bachovými esencemi. Naším cílem je, abyste se na zámku cítili jako doma.

Vyspíte se u nás do růžova!


Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Postaráme se o vaše pohodlí

Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Milovníky dobrého jídla čekají delikátní gastro zážitky v naší zámecké restauraci. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s venkovní vířivkou a saunou. Využít můžete také vyhřívaný vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Přejete si polopenzi?

Ve třetím kroku rezervace si můžete vybrat pobyt s polopenzí. Polopenze zahrnuje 2-chodový oběd nebo večeři dle vaší volby. Vyberte si z našeho aktuálního menu.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na marketa@chateautrnova.cz.


Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Chateau Trnova Bookings Award


Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí