Hotelové pokoje Chateau Trnová u Prahy

V Hotel & Restaurant Chateau Trnová si můžete vybrat hned z několika typů pokojů. Všechny pokoje nyní dostaly nový kabát a nabízí vám pohodlí a krásný design. Pokoje jsou vybaveny smart televizí, trezorem a pokoje v prvním patře také klimatizací. V koupelnách se nachází vana či sprchový kout. K dispozici od nás máte ekologickou kosmetiku s Bachovými esencemi. Naším cílem je, abyste se na zámku cítili jako doma.

Vyspíte se u nás do růžova!


Rezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Postaráme se o vaše pohodlí

Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Milovníky dobrého jídla čekají delikátní gastro zážitky v naší zámecké restauraci. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s venkovní vířivkou a saunou. Využít můžete také vyhřívaný vnitřní bazén. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně wellness a zámecké snídaně. Těšíme se na vás.

Přejete si oběd/večeři?

Ve třetím kroku rezervace si můžete vybrat 2-chodový oběd nebo večeři dle vaší volby. Vyberte si z našeho aktuálního menu.Co o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Na zámku jako domaSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová