Hotelové pokoje Chateau Trnová u Prahy

V Hotel & Restaurant Chateau Trnová si můžete vybrat hned z několika typů pokojů. Všechny pokoje nyní dostaly nový kabát a nabízí vám pohodlí a krásný design. Pokoje jsou vybaveny smart televizí, trezorem a pokoje v prvním patře také klimatizací. V koupelnách se nachází vana či sprchový kout. K dispozici od nás máte ekologickou kosmetiku s Bachovými esencemi. Naším cílem je, abyste se na zámku cítili jako doma. Samozřejmě máte neomezený vstup do knihovny, lounge, zahrady, venkovních teras, sauny a vířivky.

Vyspíte se u nás do růžova!

Přehrajte si video a prohlédněte si náš pokoj Standard

Standard Room

Pokoje Standard a Standard Plus

Pokoje se nachází v prvním patře našeho hotelu. Jedná se o menší pokoje, přesto prostorné a vybavené klimatizací. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ať už s vanou (pokoj Standard Plus) či prostorným sprchovým koutem (pokoje Standard). Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, TON Merano křesly a odkládacím stolkem. Pokoj Standard Plus disponuje navíc rozkládácí pohovkou, kterou lze rozložit na lůžko o velikosti 140x200cm. Okna pokojů směřují do zahrady, ale není z nich žádný výhled díky zámecké zdi. Klikněte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si úplný popis každého pokoje.

Pokoje jsou vybaveny WIFI, klimatizací, trezorem a 55″ Smart TV.

Přehrajte si video a prohlédněte si náš pokoj Superior

Pokoj Standard Superior

Pokoje se nachází v prvním patře našeho hotelu a mají klimatizaci a koupelnu se sprchovým koutem.  Pokoje jsou vybaveny Cupertino psacím stolem od Bo-Concept s TON Merano židlí, dvěma TON Merano křesly a konferenčním stolkem. Stejně tak mají oba pokoje rozkládací pohovku, kterou lze rozložit na lůžko o rozměru 140×200 cm. Pokoje Standard Superior lze spojit a jsou proto ideální pro rodiny, které chtějí dvě ložnice. Přejděte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si detailní popis pokojů.

Pokoje jsou vybaveny WIFI, klimatizací, trezorem a 55 „Smart TV.

blank

Přehrajte si video a prohlédněte si náš Tower Suite

Tower Suite

Tower Suite

S rozlohou téměř 100 m2 je toto apartmá největším pokojem/apartmá na zámku a skládá se z obývacího pokoje, herny pro děti, koupelny s vanou a dvou ložnic. Dále k němu patří dva malé balkony.  V každé ložnici se nachází vždy dvě TON Merano křesla s odkládacím stolkem. V jedné ložnici také Cupertino psací stůl od Bo-Concept s TON Merano židlí. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, konferenční stolek a dvě TON Merano křesla. V obývacím pokoji a jedné ložnici je klimatizace. Přejděte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si úplný popis apartmá.

Pokoje jsou vybaveny WIFI, smart televizemi o velikosti 55” (v každé ložnici i obývací části), klimatizací a trezorem.
V apartmá jsou schody, proto není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Část apartmá funguje jako úniková cesta v případě požáru.

Přehrajte si video a prohlédněte si náš Junior Suite Starorůžový

Junior Suite Starorůžový

Pokoj se sestává z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice. V pokoji se nachází manželská postel o rozměrech 180×200 cm a pohodlná rozkládací pohovka o rozměrech 140×200 cm. Pokoj je dále vybaven odkládacím stolkem a konzolovým stolem s židlí. Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. Přejděte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si úplný popis pokoje.

V pokoji je smart televize o velikosti 65” a trezor.
blank

Přehrajte si video a prohlédněte si náš Junior Suite Modrý

blank

Junior Suite Modrý

Pokoj se sestává ze vstupní chodby, koupelny s vanou a dvojitým umyvadlem a velké ložnice. V pokoji se nachází manželská postel o rozměrech 180×200 cm a pohodlná rozkládací pohovka o rozměrech 140×200 cm. Pokoj je dále vybaven odkládacím stolkem, dvěma křesly a konzolovým stolem s taburetkou. Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. Přejděte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si úplný popis pokoje.

V pokoji je smart televize o velikosti 55” a trezor.

Přehrajte si video a prohlédněte si naše Svatební apartmá

Svatební apartmá

Krásný prosluněný pokoj s úžasným výhledem do zahrady na fontánu se sestává z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice. V pokoji je manželská postel o velikosti 180×200 cm, dvě velká křesla a konzolový stůl s taburetkou. V prostoru ložnice je umístěna vana na lvích nohou, z níž je francouzskými balkonovými dveřmi fantastický pohled do zahrady. Pokoj není klimatizovaný, ale vzhledem k tlustým stěnám to není potřeba. Přejděte na „REZERVUJTE SI VÁŠ POKOJ“ a zobrazte si úplný popis pokoje.

Pokoj je vybaven smart televizí o velikosti 55” a trezorem.
blank