Boutique Hotel Chateau Trnová u Prahy

Vítejte v našem nově otevřeném hotelu, který je situován od centra Prahy autem pouhých 20 minut. Nabízíme vám ubytování v 10 nově zrenovovaných hotelových pokojích. Pokoje jsou rozděleny do více kategorií. Některé jsou vybaveny spíše moderně, jiné spíše zámecky. Vždy jsme však kladli důraz na vaše pohodlí a abyste se u nás cítili dobře.

Kromě běžného ubytování v pokojích si můžete odpočinout u dobré knihy v zámecké knihovně, ve společenské místnosti Lounge, relaxovat na terasách či v zahradě nebo si vychutnat skvělé jídlo v naší restauraci, kde vaří tým pana šéfkuchaře Pavla Veltruského. Samozřejmě také můžete pečovat o své zdraví v naší sauně a ve vířivce pod širým nebem.

Nedaleko se nachází hned 2 golfová hřiště (na Zbraslavi a v Líšnici). Zamilujete si také procházky po okolí, případně je možné domluvit si i vyjížďku na koni. A pokud byste chtěli „jen“ dočerpat energii a bloumat, tak k tomu je zámecká zahrada ideáním místem!

Hotel má svoji úžasnou atmosféru, která vám učaruje. Buďte vítáni!

Chateau Trnova Zamek Trnova u Prahy

Na hotelovém zámku jako doma

Součástí ubytování je také bohatá snídaně s Mimosou a neomezený vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, knihovna, zahrada a lounge.

Junior Suite Modry Chateau Trnova u Prahy - Hotel Chateau Trnová

Vyspíte se u nás do růžova. Čeká vás pelíšek snů. Koupelna je vybavena kosmetikou s Bachovými esencemi.

Chateau Trnova Zamek Trnova u Prahy - SPA, Zdraví a Relaxace v Hotelu Chateau Trnová

Zapomeňte na starosti. Načerpejte energii. Revitalizujte vaše tělo a mysl. Užijte si každý šťastný okamžik.

Restaurace Chateau Trnová - Restaurace na Zámku u Prahy - Výjimečný zážitek, kulinářské speciality, zámecké hody, čerstvé potraviny, víno a šampaňské

Čeká vás snídaně na zámku, na kterou budete dlouho vzpomínat. Navíc si vychutnáte naší mimosu.

Chateau Trnova Zamek Trnova u Prahy - SPA, Zdraví a Relaxace v Hotelu Chateau Trnová

Kouzlo zámku a krása okolní přírody vás pohltí. Zapomeňte na starosti a všednosti. Oddejte se pozitivní energii.

Rezervace pokojů v Hotelu Chateau Trnová

Rezervujte si online váš vybraný termín. Přijeďte si odpočinout do našeho zámečku. Hotelové pokoje a prostory jsou navrženy pro vaše pohodlí. V zámecké restauraci si můžete užít skvělého jídla od známého šéfkuchaře Pavla Veltruského a naše báječná someliérka Andrea Lahournat vám ráda poradí s výběrem vína dle vašich přání. Součástí ubytování je také bohatá snídaně s mimosou a neomezený vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, knihovna, zahrada a lounge. Balíčky s polopenzí vám nabízíme s 3-chodovou večeří anebo gurmánskou 5-chodovou večeří.

Prohlédněte si galerii našeho hotelu

Přečtěte si ověřené recenze o našem hotelu