Darujte dárkový voucher Chateau Trnová

Zámecký dárek plný lásky a radosti

Ideální dárek k oslavě lásky, výročí, svatbě, svátku či narozeninám.
Udělejte radost své lásce, rodině, přátelům, obchodním partnerům či zaměstnancům.

Vyberte si dárkový voucher online. Dárkový voucher vám zašleme e-mailem. Na voucher vám rádi umístíme individuální věnování. Osobní věnování prosím uveďte do poznámky při úhradě objednávky. Standardní platnost dárkových voucherů je 6 měsíců. Dárkový voucher nelze vyměnit za hotovost ani jiné služby. Pokud potřebujete vystavit dárkový voucher pro více zaměstnanců, napište nám na sales@chateautrnova.cz. Jsme zde pro vás.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus, Ebenefity (Up), Edenred Benefity, Naše StravenkaSodexo Benefity. Přijímáme vouchery Amazing Places.

Ebenefity (Up), Edenred Benefity a Naše Stravenka můžete hradit online v platební bráně Comgate. Prosím, u Ebenefity (Up) si převeďte na kartě body na rekreaci. U ostatních benefitů prosím uveďte do poznámky například “Sodexo Benefity”. Zavoláme vám a provedeme vás bezpečnou platbou.


Darujte romantický pobyt na zámku

Darujte radost, pohodlí a bezstarostnost.

Darujte pohádkové zážitky na zámku u Prahy. Postaráme se o vaše pohodlí. Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Zaplavte si ve vnitřním bazéně. Naplánujte si masáž.
Darujte gurmánské zážitky

Darujte kulinářské umění Chateau Trnová.

Pro milovníky vynikajícího jídla a kvalitních vín připravujeme gurmánské zážitky, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Využijte naši speciální nabídku. Darujte kulinářské zážitky v naší romantické restauraci.Darujte voucher s libovolnou finanční hodnotou

Tento voucher je automaticky generován hotelovým systémem. Prosím, pokud můžete, uhraďte ihned platební kartou. Prosím, pokud byste prováděli platbu zpětně bezhotovostním převodem, napište nám na marketing@chateautrnova.cz. Hotelový systém není schopen identifikovat zpětné bezhotovostní platby. Děkujeme.Co o nás říkají naši spokojení hosté?


Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Pohádkový dárek na míru

Rádi vám pomůžeme vybrat osobněSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová