Darujte dárkový voucher Chateau Trnová

Ideální jarní dárek

Ideální dárek k výročí, svátku i narozeninám.
Udělejte radost své lásce, rodině, přátelům, obchodním partnerům či zaměstnancům.

Vyberte si jakýkoliv dárek online. Krásný dárkový voucher vám zašleme online e-mailem. Voucher dostanete ten samý den. Na voucher vám můžeme umístit individuální věnování. Pokud potřebujete sestavit dárkový voucher individuálně nebo pro více zaměstnanců, napište nám na sales@chateautrnova.cz. Jsme zde pro vás.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na sales@chateautrnova.cz.


Darujte romantický pobyt na zámku

Krásný dárkový voucher vám zašleme online e-mailem.

Darujte pohádkové zážitky na zámku u Prahy. Postaráme se o vaše pohodlí. Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Zaplavte si ve vnitřním bazéně. Naplánujte si masáž. Ceny jsou zobrazeny včetně zámeckého wellness a DPH. Standardní platnost dárkových voucherů je 6 měsíců. Na přání můžeme prodloužit na 12 měsíců. Dárkový voucher nelze vyměnit za hotovost ani jiné služby.


Zámecké pohoštění zahrnuje neomezenou konzumaci pokrmů, výběrových čajů a kávy po celou dobu trvání romantické snídaně na zámku. Užijte si pohádkovou atmosféru našeho zámku. Sobota a neděle 8:00 – 10:30. Nutná rezervace 24 hodin předem na restaurace@chateautrnova.cz.

Snidane na zamku - Darujte romantickou snídani na zámku


Darujte pobyt s libovolnou finanční hodnotou


Na zámku jako doma

“Měli jsme krásný pobyt v Chateau Trnová. Zarezervovali jsme si několik nocí, abychom si odpočinuli po náročném týdnu zaměřeném na prohlížení Prahy. Bylo to perfektní. Chateau se nachází se v klidné obci na kraji venkova, ale méně než 30 minut jízdy do centra Prahy nebo na hlavní letiště. V době rezervace jsme si neuvědomili, že recepce nebude otevřena přesně dle našich potřeb. Velmi laskavě nám vyšli vstříc a otevřeli nám, abychom mohli mít pohodlný check-in. To jsme velmi ocenili. Samotný hotel byl pro nás útočištěm k odpočinku, s pohodlnými pokoji v klidné a krásné budově s fascinující historií. Milovali jsme bazén a střešní vířivku. Bar a restaurace byly velmi útulné a příjemné. Jídlo bylo fantastické. Když jsme přijeli na hotel, užili jsme si talíř s čerstvým ovocem. Druhý večer jsme měli vynikající večeři v restauraci. Každé ráno jsme měli úžasnou snídani. Domů jsme jeli odpočatí. Celý tým v Chateau je přátelský, vstřícný a vynakládá veškeré úsilí, aby jejich hosté měli relaxační pobyt. Ideální místo pro klidný odpočinek od každodenního života.” Liz, ověřená Google recenze z 11. 12. 2022


Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Pohádkový dárek na míru

Rádi vám pomůžeme vybrat osobně