Darujte dárkový voucher Chateau Trnová

Vánoční dárek, který vykouzlí radost

Ideální dárek k Vánocům, výročí, svatbě, svátku a narozeninám.
Udělejte radost své lásce, rodině, přátelům, obchodním partnerům či zaměstnancům.

Vyberte si dárkový voucher online. Dárkový voucher vám zašleme e-mailem. Na voucher vám rádi umístíme individuální věnování. Osobní věnování prosím uveďte do poznámky při úhradě objednávky. Standardní platnost dárkových voucherů je 6 měsíců. Dárkový voucher nelze vyměnit za hotovost ani jiné služby. Pokud potřebujete vystavit dárkový voucher pro více zaměstnanců, napište nám na sales@chateautrnova.cz. Jsme zde pro vás.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus, Edenred Benefity a Sodexo Benefity. Napište nám na sales@chateautrnova.cz.
Přijímáme vouchery Amazing Places.


Darujte romantický pobyt na zámku

Darujte radost, pohodlí a bezstarostnost.

Darujte pohádkové zážitky na zámku u Prahy. Postaráme se o vaše pohodlí. Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Zaplavte si ve vnitřním bazéně. Naplánujte si masáž.


Darujte gurmánské zážitky

Darujte kulinářské umění Chateau Trnová za výjimečnou cenu. Těšíme se na vás.

Pro milovníky vynikajícího jídla a kvalitních vín připravujeme gurmánské zážitky, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Využijte naši speciální nabídku. Darujte kulinářské zážitky v naší romantické restauraci za Cyber Monday cenu.Darujte voucher s libovolnou finanční hodnotou

Tento voucher je automaticky generován hotelovým systémem. Prosím, pokud můžete, uhraďte ihned platební kartou. Prosím, pokud byste prováděli platbu zpětně bezhotovostním převodem, napište nám na marketing@chateautrnova.cz. Hotelový systém není schopen identifikovat zpětné bezhotovostní platby. Děkujeme.Co o nás říkají naši spokojení hosté?


Chateau Trnova Bookings Award

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Pohádkový dárek na míru

Rádi vám pomůžeme vybrat osobněSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová