Darujte dárkový voucher ke dni otců

19. červen se blíží. Překvapte tatínka kouzelným dárkem.

Den otců

Příležitost poděkovat a udělat radost

Tatínek tu vždy byl, je a bude pro nás. Provází nás na každém krůčku. Chrání nás. Miluje nás. Podporuje nás. Pojďme mu darovat dárkový voucher z Chateau Trnová. Dárek, který mu přinese radost a vitalitu.Darujte pohádkové zážitky na zámku

Ten pravý dárek ke dni otců, ke dni matek, k Vánocům, narozeninám, svátku, anebo jen tak. Darujte radost. Darujte pohádkové zážitky v Chateau Trnová. Dárkový voucher lze využít pro náš hotel, restauraci, vinný sklep, degustační večeři anebo cokoliv, co právě nabízíme.
Dárkové vouchery zasíláme doporučeně zdarma po celé ČR.Darujte wellness pobyt na zámku

Darujte zasloužený odpočinek v Chateau Trnová. Darujte pohádkové zážitky na zámku u Prahy. Postaráme se o Vaše pohodlí. Užijte si jedinečnou zámeckou atmosféru. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Užívejte si parádní gastro zážitky v naší gurmánské restauraci. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Zaplavte si v krytém bazéně. Naplánujte si masáž. Bloumejte bosky v trávě. Objevujte přírodní krásy našeho okolí. Ceny jsou zobrazeny včetně zámeckého wellness a zámecké snídaně.
Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Pohádkový dárek na míru

Rádi Vám pomůžeme vybrat osobně