Zámecké pobyty

Přijeďte si k nám odpočinout
Naplánujte si romantický pobyt v Chateau Trnová
Únik z města jen 22 km od Tančícího domu

Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Čekají vás parádní gastro zážitky v našem vinném sklípku a restauraci na zámku. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkou a saunou. Využít můžete také vnitřní bazén. Objednejte si masáž anebo vinné párování.Letní slavnosti v Chateau Trnová

Od 30. června do 30. září
včetně oběda/večeře
od 4.252,- Kč za osobu


Junior Suite Modrý

Pobyt po celý rok
od 2.905,- Kč za osobu


Chateau Trnova Svatebni Apartma - Hotel Chateau Trnova

Pobyt po celý rok
od 3.278,- Kč za osobu

Dárkové Vouchery Chateau Trnová

Ideální dárek k výročí, dni žen, svátku i narozeninám.
Udělejte radost své lásce, rodině, přátelům, obchodním partnerům či zaměstnancům.

Dárkový voucher vám zašleme online e-mailem. Přijímáme širokou škálu benefitních programů.Rezervujte si váš romantický pobyt na zámkuRomantický pobyt plný zážitků

Zámecký pobyt nabízí spoustu možností. Ať již cestujete s dětmi anebo jako pár, čas na zámku vám uteče jako voda. Kouzelných okamžiků se nabízí více, než by člověk čekal.

Každý den se můžete procházet v zámeckém parku, cvičit venku, plavat ve vyhřívaném vnitřním bazéně, odpočívat v sauně, relaxovat ve venkovní vířivce na střeše zámku anebo začít objevovat krásy našeho okolí. Zámecký park nabízí také příležitost k zábavě a hrám.


Objevujte krásy našeho okolí

Navštivte marínu ve Slapské přehradě. Projděte se podél Vltavy. Prozkoumejte Brdské lesy. Nenechte si ujít Karlštejn.

Milovníci vyhlídek mohou navštívit Škroupovu vyhlídku, která dle historiků přinesla inspiraci ke vzniku České národní hymny. Nenechte si také ujít Vyhlídku Máj.

Pokud hrajete golf, můžete navštivit golfová hřiště ve Zbraslavi, Líšnici anebo Golf Resort Albatros.

Navštivte lom Velká Amerika. Pohodlně bez letenek a víz. Milovníci historie ocení zámky Konopiště, Dobříš a Mníšek pod Brdy. Každý literát jistě ocení Čapkův památník. Pravý dobrodruh by si neměl nechat ujít Koněpruské jeskyně.

Milovníci jízdy na koni uvítají Jezdecký areál v Trnové. Cestovat z Prahy a do Prahy můžete jednoduše bez auta. Využijete přímý spoj ze Smíchovského nádraží.

Co u nás prožijete vy?

Postaráme se o vaše pohodlí

Těšíme se na vás

Váš tým Chateau Trnová
Chateau Trnová u Prahy

Přijeďte si k nám odpočinout. Užijte si pohodlí v Chateau Trnová.

Jsme zámek s rodinnou duší

Naším cílem je vybudovat v Chateau Trnová místo, kde se budou lidé setkávat a posilovat vzájemné vztahy, ať už s rodinou, přáteli nebo kolegy. Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby.

Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu.

Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.

Postaráme se o vaše pohodlí

Na zámku jako doma

Váš tým Chateau TrnováCo o nás říkají naši spokojení hosté?

Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024

Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o vaše pohodlíSledujte Chateau Trnová na InstagramuOdebírejte newsletter Chateau Trnová