Gurmánský pobyt s 5-chodovou večeří a snídaní

Pobytový balíček na 1 noc

Přijeďte si k nám odpočinout. Prožijte romantickou atmosféru našeho zámku. Čeká na vás welcome drink, sladké přivítání s kávou, 5-chodová zážitková večeře, zámecká snídaně, odpočinek na střeše zámku a vnitřní bazén. Těšíme se na vás.

“Měli jsme krásný pobyt v Chateau Trnová. Zarezervovali jsme si několik nocí, abychom si odpočinuli po náročném týdnu zaměřeném na prohlížení Prahy. Bylo to perfektní. Chateau se nachází se v klidné obci na kraji venkova, ale méně než 30 minut jízdy do centra Prahy nebo na hlavní letiště. V době rezervace jsme si neuvědomili, že recepce nebude otevřena přesně dle našich potřeb. Velmi laskavě nám vyšli vstříc a otevřeli nám, abychom mohli mít pohodlný check-in. To jsme velmi ocenili. Samotný hotel byl pro nás útočištěm k odpočinku, s pohodlnými pokoji v klidné a krásné budově s fascinující historií. Milovali jsme bazén a střešní vířivku. Bar a restaurace byly velmi útulné a příjemné. Jídlo bylo fantastické. Když jsme přijeli na hotel, užili jsme si talíř s čerstvým ovocem. Druhý večer jsme měli vynikající večeři v restauraci. Každé ráno jsme měli úžasnou snídani. Domů jsme jeli odpočatí. Celý tým v Chateau je přátelský, vstřícný a vynakládá veškeré úsilí, aby jejich hosté měli relaxační pobyt. Ideální místo pro klidný odpočinek od každodenního života.” Liz, ověřená Google recenze z 11. 12. 2022

Gurmánský pobytový balíček obsahuje:

Ubytování v pokoji dle zvolené kategorie na 1 noc se zámeckou snídaní

Welcome drink

Zákusek a kávu v den příjezdu

5-chodovou degustační večeři

Neomezený vstup do wellness a vnitřního bazénu

Vysokorychlostní wi-fi

Parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem

Cena gurmánského pobytu na 1 noc

Možnost prodloužení dle standardních cen
na sales@chateautrnova.cz

Cena 3 214 Kč za osobu v pokoji Standard
Cena 3 414 Kč za osobu v pokoji Standard Plus
Cena 3 814 Kč za osobu v pokoji Standard Superior
Cena 4 414 Kč za osobu v Junior Suite
Cena 5 214 Kč za osobu ve Svatebním apartmá
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami
Cena 3 790 Kč za osobu v Tower Suite
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje čtyřmi osobami


Rezervace gurmánského pobytu na 1 noc

Cena při rezervaci balíčku v rezervačním systému je uvedena za pokoj. Dle kapacity pokojů lze obsadit některé pokoje až 4 osobami. Pokud potřebujete využít body z benefitů anebo obsadit pokoj třetí či čtvrtou osobou, kontaktujte nás prosím na sales@chateautrnova.cz. Tower Suite lze standardně obsadit 4 osobami. Cena za ubytování domácího mazlíčka je 500,- korun.


Zavolejte nám na +420 704 972 500
Napište nám na info@chateautrnova.cz