Zámecká snídaně

Romantická snídaně na zámku

Každou sobotu a neděli od 8:00 do 10:30
Zámecké švédské stoly
Neomezená konzumace pokrmů
Neomezená konzumace čaje a kávy

Pohádková atmosféra Chateau Trnová

Cena 495,- Kč / osoba
Nutná rezervace 24 hodin předem na restaurace@chateautrnova.cz.

Přijměte naše srdečné pozvání do Chateau Trnová. Každou sobotu a neděli se na vás těší náš kuchařský tým. Zámecké pohoštění zahrnuje neomezenou konzumaci pokrmů, čaje a kávy po celou dobu trvání romantické snídaně na zámku. Buďte bezstarostní a nechte se unášet zámeckou atmosférou plnou pohostinnosti, přirozenosti a rodinné pohody. Prožijte pohádkovou atmosféru našeho zámku. Těšíme se na vás.Neomezená konzumace pokrmů, výběrových čajů a kávy

Sobotní a nedělní romantická snídaně zahrnuje neomezenou konzumaci pokrmů, čaje a kávy po celou dobu trvání zámecké snídaně. Možnost parkování zdarma na monitorovaném parkovišti.


Chateau Trnová

Jsme zámek s rodinnou duší

Naším cílem je vybudovat v Chateau Trnová místo, kde se budou lidé setkávat a posilovat vzájemné vztahy, ať už s rodinou, přáteli nebo kolegy. Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby.

Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu.

Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.

Postaráme se o vaše pohodlí

Na zámku jako doma

Váš tým Chateau TrnováNaplánujte si romantickou snídani na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na restaurace@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 501.
Anebo jednoduše přijeďte.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte k nám. Vaříme poctivě a s láskou. Těšíme se na Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Ochutnejte kus světa na zámku

  Potěšte vaše chuťové pohárky