Degustace, která vám otevře svět moravských vín

Objevte kouzlo moravských vín s vinařem Pavlem Lacinou
Vychutnejte si moravská vína v historickém prostředí
Víno jako umění: Oslava chutí a vůní


Příběhy za každým sklípkem

Spojte síly s vinařem Pavlem Lacinou z Vinařství Lacina ve Velkých Pavlovicích. Zažijte nezapomenutelnou degustaci vín ve vinném sklepě našeho zámku. Nabízíme vám čtyřhodinovou degustaci s neomezenou konzumací vín z Vinařství Lacina za cenu 1.495,- Kč (bez DPH). Cena je stanovena pro skupiny minimálně 10 osob. U menších skupin příplatek.

Víno: Umělecké dílo v lahvi

Víno je výsledkem kombinace přírody, tradice a umění. Za každým sklípkem se skrývá příběh o lidech, kteří s láskou a vášní vytvářejí tento jedinečný nápoj. V Chateau Trnová vám rádi představíme tyto příběhy a odhalíme tajemství výroby vína, které je považováno za umění.

Sklípek: Místo, kde se rodí legendy

Sklípek není jen místem, kde víno zraje. Je to svatyně, kde se spojují tradice, vědomosti a vášeň vinařů. V našem sklípku můžete cítit historii a odkaz těch, kteří před námi pečovali o výrobu tohoto vzácného nápoje.

Víno: Cesta od vinice k sklenici

Každá láhev vína má svůj vlastní příběh – od prvního výhonku vinné révy až po poslední kapečku ve sklenici. Přijměte naše pozvání a objevte s námi tyto fascinující příběhy, které vám umožní nahlédnout do světa vinařství a pochopit, proč je víno považováno za umění.


Kulinářský zážitek na zámku

Kromě originální degustace moravských vín vám nabízíme možnost završit tento gurmánský zážitek 5-chodovou degustační večeří za cenu 1.200,- Kč (bez DPH). Naše menu je pečlivě sestaveno tak, aby každý chod dokonale ladil s vybranými víny a zdůraznil jejich jedinečné chutě a aroma.

Víno a harmonie na talíři

Toto spojení vás zavede na cestu objevování bohatství a rozmanitosti moravských vín, doplněnou harmonií chutí, které pro vás s láskou vytvoří naši špičkoví kuchaři.

Oslava chutí a vůní

Přijměte naše pozvání a nechte se unést na kulinářskou cestu plnou chutí a vůní, která vám zůstane v paměti ještě dlouho poté.
Aktuální firemní recenze Chateau Trnová

„Hezký den, ještě jednou bych ráda poděkovala za Váš přístup a možnost organizovat meeting právě v Chateau Trnová. Rádi se k Vám budeme vracet. Spokojenost byla ve všech směrech. Myslím si, že kolegové své nadšení neskrývali. Přeji úspěšné fungování Chateau Trnová a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem

Ing. Edita Lahodná, MBA
Area Manager Berlin-Chemie Menarini“Naplánujte si inspirující degustaci vín

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz.
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).
Těšíme se na vás.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijměte naši pozvánku do světa moravských vín.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Prožijte cestu chutí a tradicí

  Prožijte degustaci vín, kterou si zamilujete  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová