Romantický boutique hotel na zámku

Žijte život naplno. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Odpočiňte si u nás. Užijte si romantickou zámeckou atmosféru. Načerpejte energii v zámeckém wellness. Naplánujte si masáž. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Těšíme se na vás.

Hotelová recepce

Středa 15:00 – 22:00
Čtvrtek až sobota 8:00 – 22:00
Neděle 8:00 – 11:00

Kontakty

+420 704 972 500
info@chateautrnova.cz

Postaráme se o vaše pohodlí

Vše začíná v naší klidné zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na Vás bude čekat náš milý personál. Ten Vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma.

Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkou, saunou a pohodlnými lehátky. Využít můžete také vnitřní bazén.

Přijďte si k nám odpočinout.

Vaše Chateau TrnováRezervujte si váš romantický pobyt na zámku

Zadejte do rezervačního sytému slevový kód „CHATEAU30“ a získejte SLEVU 30%.
Nabídka platí do 30. 5. Nabídku nelze uplatnit zpětně a ani na jiná období.

Potřebujete využít Benefity?

Přijímáme BenefityBenefit Plus a Sodexo Benefity. Napište nám na sales@chateautrnova.cz.

Postaráme se o vaše pohodlí

“Měli jsme krásný pobyt v Chateau Trnová. Zarezervovali jsme si několik nocí, abychom si odpočinuli po náročném týdnu zaměřeném na prohlížení Prahy. Bylo to perfektní. Chateau se nachází se v klidné obci na kraji venkova, ale méně než 30 minut jízdy do centra Prahy nebo na hlavní letiště. V době rezervace jsme si neuvědomili, že recepce nebude otevřena přesně dle našich potřeb. Velmi laskavě nám vyšli vstříc a otevřeli nám, abychom mohli mít pohodlný check-in. To jsme velmi ocenili. Samotný hotel byl pro nás útočištěm k odpočinku, s pohodlnými pokoji v klidné a krásné budově s fascinující historií. Milovali jsme bazén a střešní vířivku. Bar a restaurace byly velmi útulné a příjemné. Jídlo bylo fantastické. Když jsme přijeli na hotel, užili jsme si talíř s čerstvým ovocem. Druhý večer jsme měli vynikající večeři v restauraci. Každé ráno jsme měli úžasnou snídani. Domů jsme jeli odpočatí. Celý tým v Chateau je přátelský, vstřícný a vynakládá veškeré úsilí, aby jejich hosté měli relaxační pobyt. Ideální místo pro klidný odpočinek od každodenního života.” Liz, ověřená Google recenze z 11. 12. 2022Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o vaše pohodlí