Family Jazz Brunch

Přineste radost maminkám výjimečným brunchem plným hudby a chutí

Neděle 12. května od 12:00 do 15:00

Slavíme maminky
Odpoledne plné radosti
Skvělá gastronomie
Živá Jazz hudba
Tvoření pro děti od 3 let

Překvapte maminku nezapomenutelným zážitkem plným hudby a gurmánských pochoutek. Učiňte ze Dne matek nezapomenutelnou vzpomínku. Vychutnejte si dobré jídlo, zaposlouchejte se do příjemné jazzové hudby a nechce vaše ratolesti tvořit. Přijměte naše pozvání na Family Jazz Brunch v Chateau Trnová, kde se spojuje kouzlo jazzové hudby s vynikající gastronomií.

Ceny: Nedělní Jazz brunch pro celou rodinu

Dospělí: 1.295,- Kč | Junioři (13-17 let): 895,- Kč | Děti (3-12 let): 395,- Kč

Rezervujte si své místo na Family Jazz Brunch

Klikněte na tlačítko, upravte počet míst a dokončete platbou. Těšíme se na vás!


Family Jazz Brunch

Přineste radost maminkám výjimečným brunchem plným hudby a chutí

Slavíme maminky! Neděle 12. května se promění v jazzový ráj, kde hlavní roli hrají všechny maminky. Připravili jsme pro ně Family Jazz Brunch, který se nese v duchu lásky, uznání a vděčnosti. Přijeďte oslavit Den matek do našeho zámku, kde na všechny čekají vynikající gurmánské pochoutky, živá jazzová hudba a atmosféra plná radosti.

Brunch zahrnuje nejen široký výběr teplých a studených pokrmů, ale i sushi, sezónní polévku, výběr mas a dezertů, které vás naladí na správnou vlnu. Pro nejmenší máme připravený speciální dětský bufet a kreativní tvoření, aby si i oni mohli užít den plný radosti a dobrého jídla.

Family Jazz Brunch v Chateau Trnová je ideální příležitostí pro všechny, kteří hledají nevšední zážitek v Praze či jejím okolí.
Na co se můžete těšit?

Oživte své smysly s jazzem, který má duši

Seskupení obvykle vystupuje v triu – zpěv, kytara a saxofon. Vedle charismatického japonského zpěváka Yasutoma Suzukiho stojí talentovaný kytarista Josef Sanitrák a saxofonista Jan Štolba, kteří společně tvoří harmonický základ každého vystoupení. Jejich hudba je dialogem mezi nástroji a hlasem, kde každý má co říct.

Nechte se unést do éry Franka Sinatry a Tonyho Bennetta s repertoárem, který zahrnuje swingové a latinskoamerické standardy. Každá píseň je vybrána a interpretována s citem a respektem k velikánům jazzové hudby. Připravte se na odpoledne plné nostalgie, elegance a nekonečného swingu.

Zábavný program pro děti od 3 let

Zatímco si vy užíváte skvělé jídlo a hudbu, vaše děti se mohou těšit na zábavný program připravený speciálně pro ně. Těšit se mohou na kreativní tvoření. Přijďte si užít den plný radosti a společných chvil s celou rodinou.


Family Jazz Brunch Menu

Kulinářská Symfonie v Chateau Trnová

Slavíme maminky: 12. května od 12:00 do 15:00

********************

Welcome drink

Prosecco 0,1l

********************

Zámecké švédské stoly

Široký výběr teplých a studených pokrmů, sushi, sezónní polévka, výběr mas a dezertů. Pro naše nejmenší hosty je připraven dětský bufet.

********************

Ceny

********************

Dospělí – 1.295,- Kč
Junioři (13-17 let) – 895,- Kč
Děti (3-12 let) – 395,- Kč

********************

Cena nezahrnuje nápoje, jen welcome drink pro dospělé.

Storno podmínky: V případě zrušení rezervace 48 hodin před plánovaným začátkem akce poskytujeme plnou refundaci ceny. Při zrušení méně než 48 hodin před akcí vrátíme 50 % z celkové ceny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

********************Sushi Chateau Trnová

Připojte se k Nám na Family Jazz Brunch

Nechte se unést kouzlem jazzové hudby a vynikajícího jídla. Vyberte si, zda chcete strávit den jen jako dospělí, nebo zda přivedete i vaše malé gurmány. Zajistěte si své místo na Family Jazz Brunch prostřednictvím online rezervace. Stačí kliknout na odkaz, vybrat požadovaný počet míst pro dospělé i děti a dokončit platbu. Vaše místo na tomto jedinečném brunchi bude zajištěno. Pokud přijedete s miminkem, informujte nás prosím předem na restaurace@chateautrnova.cz
Zadejte do Google maps Chateau Trnová

Přijměte naše pozvání a prožijte nezapomenutelný den v Chateau Trnová.Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Slavíme maminky

Family Jazz Brunch: Odpoledne plné radosti a hudby
Účastí na akci Family Jazz Brunch vyjadřujete souhlas s pořizováním fotografií, zvukových a zvukově-obrazových záznamů své osoby. Tyto fotografie, zvukové a zvukově-obrazové záznamy mohou být pořadatelem akce použity pro jakékoliv reklamní, propagační a podobné účely, a to bezplatně.