Family Jazz Brunch

Velikonoční rozmazlování pro celou rodinu

Neděle 31. března od 12:00 do 15:00

Odpoledne plné radosti a hudby
Zámecké švédské stoly
Neomezené kulinářské zážitky
Čerstvé sushi
Živá jazz hudba

Romantická atmosféra Chateau Trnová

Zábavný program pro děti od 3 let

Přijměte naše pozvání na Family Jazz Brunch v Chateau Trnová, kde se spojuje kouzlo jazzové hudby s vynikající gastronomií. Tento jedinečný zážitek, jen 20 km od Prahy-Smíchov, je připraven pro hosty všech věkových kategorií, aby si užili nezapomenutelné odpoledne plné neomezené konzumace lahůdek a sushi.

Ceny: Pohádkový brunch pro celou rodinu

Dospělí: 1.295,- Kč | Junioři (13-17 let): 895,- Kč | Děti (3-12 let): 395,- Kč

Rezervujte si své místo na Family Jazz Brunch

V Chateau Trnová vytváříme atmosféru, kde je každý detail pečlivě připraven pro vaši radost a pohodu. Rezervujte si své místo. Nechte se hýčkat našim kuchařským týmem a jazzovou hudbou. Klikněte na tlačítko, upravte počet míst a dokončete platbou. Těšíme se na vás!


Family Jazz Brunch

Pohádkový Den plný Hudby a Gastronomické Radosti

V neděli 31. března od 12:00 se běžný den promění v oslavu Velikonoc, hudby a společných chvil. Váš tým Chateau Trnová vás zve, abyste se připojili k jejich melodickému příběhu a společně prožili neděli plnou jazzového kouzla a nezapomenutelných gastronomických okamžiků.

Family Jazz Brunch je příležitostí k setkání, kde se romantika snoubí s lahodnými tóny živé hudby. V Chateau Trnová se můžete těšit na odpoledne plné hudebních a kulinářských zážitků. Prožijte den plný relaxace a pohody v prostředí našeho zámku, kde pro vás bude připraveno nejen švédské stoly plné gurmánských pochoutek, ale i nezapomenutelná atmosféra.
Jen 20 km od Prahy-Smíchov

Srdečně Vás Zveme

Brunch zahrnuje nejen široký výběr teplých a studených pokrmů, ale i sushi, sezónní polévku, výběr mas a dezertů, které vás zahřejí a naladí na správnou vlnu. Pro nejmenší máme připravený speciální dětský bufet, aby si i oni mohli užít den plný radosti a dobrého jídla. Stačí nám o vašich přáních dát vědět předem a my se o vše postaráme.

Přijměte naše srdečné pozvání a staňte se součástí jedinečného dne v Chateau Trnová. Těšíme se na vás, abychom společně prožili den plný hudby, lásky a nezapomenutelných chutí.

Family Jazz Brunch v Chateau Trnová je ideální příležitostí pro všechny, kteří hledají nevšední zážitek v Praze. Těšíme se na vás!


Gurmánské Lahůdky a Sushi

Neomezená Konzumace

Připravte se na kulinářský zážitek s neomezenou konzumací teplých i studených předkrmů, sezónní polévky, sushi, vybraných mas na carvingu, salátů, sýrů a dezertů. Pro děti máme připravený speciální dětský bufet s oblíbenými pochoutkami.

Živá Hudba a Pohádková Atmosféra

Nechte se unést tóny živé jazzové hudby a užijte si neopakovatelnou atmosféru plnou pohody a radosti. Naše zámecké prostory se promění v místo, kde se čas zpomalí a každý okamžik je plný kouzla.

Zábavný Program pro Děti od 3 Let

Zatímco si vy užíváte brunch, vaše děti se mohou těšit na zábavný program připravený speciálně pro ně. Přijďte si užít den plný radosti a společných chvil s celou rodinou. Rezervujte si své místo a nechte se hýčkat našim kuchařským týmem a jazzovou hudbou. Těšíme se na vás!
Jazzová Magie v Srdci Romantiky s Yasutomo Suzuki

Oživte své smysly s jazzem, který má duši

Představte si jazzovou scénu, kde každý tón hovoří příběhem a každá melodie vás zve k tanci. To je svět Yasutoma Suzukiho, japonského zpěváka, který svým uměním obohacuje pražskou hudební scénu již dvě desetiletí.

Trio, které zná tajemství swingového rytmu

Seskupení obvykle vystupuje v triu – zpěv, kytara a saxofon. Vedle charismatického Yasutoma stojí talentovaný kytarista Josef Sanitrák a saxofonista Jan Štolba, kteří společně tvoří harmonický základ každého vystoupení. Jejich hudba je dialogem mezi nástroji a hlasem, kde každý má co říct.

Repertoár, který vás zavede do éry swingu a latina

Nechte se unést do éry Franka Sinatry a Tonyho Bennetta s repertoárem, který zahrnuje swingové a latinskoamerické standardy. Každá píseň je vybrána a interpretována s citem a respektem k velikánům jazzové hudby. Připravte se na odpoledne plné nostalgie, elegance a nekonečného swingu.Family Jazz Brunch Menu

Kulinářská Symfonie v Chateau Trnová

Velikonoční Neděle 31. března od 12:00 do 15:00

********************

Welcome drink pro dospělé

********************

Výběr teplých a studených předkrmů

Objevte paletu chutí, které rozproudí vaše smysly a připraví vás na kulinářské dobrodružství. Každý kousek je malým uměleckým dílem připraveným k potěšení.

********************

Polévka sezóny

Ponořte se do hlubin lahodné polévky, která v sobě nese esenci aktuální sezóny. Každý lžíc je pozváním k objevování a užívání.

********************

Sushi

Vychutnejte si dokonalost a svěžest sushi, kde se každý kousek stává mostem mezi tradiční japonskou kuchyní a moderním gastronomickým uměním.

********************

Meat carving

U stolu s carvingem se setkáváte s mistrovstvím a vášní našich kuchařů, kteří pro vás připravují nejlepší kousky masa přímo před vašimi očima.

********************

Saláty a přílohy

Dopřejte si svěžest a rozmanitost našich salátů a příloh, které jsou dokonalým doplňkem k hlavním chodům.

Výběr sýrů

Procestujte svět s naším výběrem sýrů, který vás zavede od místních specialit až po mezinárodně uznávané lahůdky.

********************

Výběr dezertů

Zakončete svůj kulinářský zážitek sladkým finále plným fantazie a neodolatelných chutí.

********************

Dětský Bufet

Radost pro naše nejmenší hosty

********************

Welcome drink pro děti a mladistvé

********************

Pasta s omáčkou

Nabízíme klasiku, kterou milují děti po celém světě. Naše pasta s omáčkou je připravena s láskou a péčí, aby si i ti nejmenší mohli pochutnat na tomto oblíbeném jídle.

********************

Kuřecí řízek

Křupavý a šťavnatý kuřecí řízek, který je vždy oblíbenou volbou. Servírovaný tak, aby byl nejen chutný, ale i zábavný k jídlu pro vaše děti.

********************

Hranolky a bramborová kaše

Kdo by odolal zlatavým hranolkům nebo jemné bramborové kaši? Tyto klasické pochoutky jsou ideálním doplňkem k hlavním chodům a zaručeně potěší každého malého hosta.

********************

Zmrzlina

A jaký by byl dětský bufet bez sladké tečky na závěr? Naše zmrzlina je dokonalým osvěžením a sladkým zakončením každého jídla.

********************

Ceny

Pohádkový Brunch pro Celou Rodinu

Připravte se na nezapomenutelný zážitek s našim pohádkovým brunchem, který je připravený pro hosty všech věkových kategorií. Užijte si neomezenou konzumaci lahůdek a sushi v průběhu celého 3-hodinového brunche a vytvořte si vzpomínky, které zůstanou s vámi a vaší rodinou navždy.

********************

Dospělí

Za 1.295,- Kč si můžete vychutnat široký výběr gurmánských pochoutek a sushi, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Od předkrmů až po dezerty, každý kousek je připraven s láskou a péčí.

********************

Junioři (13-17 let)

Za 895,- Kč nabízíme juniorským hostům možnost užít si stejný rozsah lahůdek jako dospělí, ale za zvýhodněnou cenu. Je to ideální příležitost pro mladé gurmány, aby objevovali a užívali si.

********************

Děti (3-12 let)

Za 395,- Kč jsou i naši nejmenší hosté srdečně vítáni k účasti na brunchi. S láskou připravené jídlo a zábava jsou zárukou, že i oni prožijí nádherný den.

********************

Nechte se okouzlit atmosférou Chateau Trnová a užijte si den plný nekonečného pohostinství, radosti a společných chvil. Naše ceny jsou odrazem našeho závazku poskytnout vám a vašim blízkým nezapomenutelný zážitek.

********************

Pro Family Jazz Brunch v Chateau Trnová uplatňujeme následující storno podmínky: V případě zrušení rezervace 48 hodin před plánovaným začátkem akce poskytujeme plnou refundaci ceny. Při zrušení méně než 48 hodin před akcí vrátíme 50 % z celkové ceny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

********************

Nápoje

Osvežení dle vašeho výběru

Užijte si naši širokou nabídku nápojů, která zahrnuje vše od bohaté nabídky vín, přes osvěžující piva a prosecca, až po širokou škálu nealkoholických nápojů, vody a teplých nápojů jako jsou káva a čaj. Každý nápoj si můžete objednat přímo u stolu.

********************

Pro dospělé (+18)

Vychutnejte si naši pestrou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Ať už máte chuť na něco osvěžujícího nebo si přejete sklenku kvalitního vína, naše nabídka je připravena splnit vaše přání.

********************

Pro mladistvé (do 18 let)

I naši mladší hosté si mohou vybrat z bohatého výběru nealkoholických nápojů a vody, aby jejich zážitek z brunch byl stejně báječný jako pro dospělé.

********************

Přizpůsobte si svůj zážitek

Na Family Jazz Brunch v Chateau Trnová si každý může sestavit svůj nápojový zážitek přesně podle svých představ. Prožijte čisté potěšení z kvalitních nápojů a výjimečného jídla v kouzelném prostředí našeho zámku.

********************

Přijeďte a užijte si nedělní odpoledne plné hudby, gastronomie a radosti v srdci Chateau Trnová. Těšíme se na vás.

********************Sushi Chateau Trnová

Připojte se k Nám na Family Jazz Brunch

Nechte se unést kouzlem jazzové hudby a vynikajícího jídla. Vyberte si, zda chcete strávit den jen jako dospělí, nebo zda přivedete i vaše malé gurmány. Zajistěte si své místo na Family Jazz Brunch prostřednictvím online rezervace. Stačí kliknout na odkaz, vybrat požadovaný počet míst pro dospělé i děti a dokončit platbu. Vaše místo na tomto jedinečném brunchi bude zajištěno. Pokud přijedete s miminkem, informujte nás prosím předem na restaurace@chateautrnova.czNaplánujte si Nezapomenutelný Family Jazz Brunch

Přemýšlíte o dokonalém způsobu, jak oslavit lásku a přátelství? Chateau Trnová představuje Family Jazz Brunch, kde se snoubí romantika, hudba a gurmánské požitky. A vy můžete být součástí této jedinečné události.

Jak na to?

Je to jednoduché! Stačí nám zanechat vaše kontaktní údaje a my se vám obratem ozveme s dalšími informacemi a možnostmi rezervace.

E-mail: restaurace@chateautrnova.cz
Telefon: +420 704 972 501

Neváhejte a udělejte první krok k nezapomenutelnému zážitku, který bude obohacený nejen skvělým jídlem a hudbou, ale i neopakovatelnou atmosférou našeho zámku. Těšíme se na to, jak společně s vámi vytvoříme vzpomínky, které vás budou hřát u srdce dlouho po Velikonocích.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijměte naše pozvání a prožijte nezapomenutelný den v Chateau Trnová.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Velikonoční rozmazlování na zámku

  Family Jazz Brunch: Odpoledne plné radosti a hudby