Letní slavnosti

Grilování jako umění

Kulinářská oslava pod otevřeným nebem

Přijměte pozvání do srdce našeho zámeckého parku, kde se na jaře a v létě rozvine pravé kouzlo grilování. Objevte s námi unikátní spojení přírodních krás a špičkové gastronomie.

Cena 695,- bez DPH / osoba | Termín dle dohody
1.395,- Kč bez DPH s nápojovým balíčkem / osoba

Nápojový balíček zahrnuje 4-hodinovou neomezenou konzumaci
piva, vybraného vína, kávy, čaje a nealkoholických nápojů.

Prozkoumejte brožuru níže. Vyberte si nabídku menšího grilování v kombinaci s nabídkou kanapek, welcome menu, rautu, sweet baru, nápojového balíčku a gastronomických překvapení.


Spojení přírody, zámeckého kouzla a gastronomie

Stromy, zeleň, 8 druhů hortenzií, letní terasa, harmonické šumění fontánky a rybníček: To vše tvoří dokonalé pozadí pro vaši firemní akci nebo soukromou oslavu. Zámecké grilování v Chateau Trnová představuje umění, ve kterém se tradice spojuje s moderními gastronomickými trendy. Pod otevřeným nebem, mezi kvetoucími stromy a vůní grilovaných delikates, vás čeká kulinářská oslava plná nezapomenutelných chutí a aromat.

Kontaktujte nás s vašim preferovaným termínem oslavy. Na přání zajistíme venkovní stan, živou hudbu, team buildingové aktivity, hry, ubytování a dekoraci na míru.

Těšíme se na vás v Chateau TrnováOslavte váš tým v inspirujícím Chateau Trnová

Slavností den, jaký jste si vždy přáli

Prohlédněte si naši firemní brožuru a nechte se inspirovat možnostmi, které Chateau Trnová nabízí. Naše brožura vám ukáže, jak může vypadat váš den plný radosti, týmového ducha a elegance.Naplánujte si grilování na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).
Těšíme se na vás.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Aktuální firemní recenze Chateau Trnová

  “Hezký den, ještě jednou bych ráda poděkovala za Váš přístup a možnost organizovat meeting právě v Chateau Trnová. Rádi se k Vám budeme vracet. Spokojenost byla ve všech směrech. Myslím si, že kolegové své nadšení neskrývali. Přeji úspěšné fungování Chateau Trnová a budu se těšit na další spolupráci.

  S pozdravem

  Ing. Edita Lahodná, MBA
  Area Manager Berlin-Chemie Menarini”
  Co o nás říkají naši spokojení hosté?


  Square Booking Review Chateau Trnová - Traveller Review Awards 2024


  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Užijte si poctivé grilování v zámeckém parku. Těšíme se na vás.
  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Objednejte si grilování s přáteli nebo kolegy  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová