Jarní balíčky Chateau Trnová

Užijte si jaro v našem romantickém a rodinném zámku

Přijeďte si odpočinout do našeho zámečku. Hotelové pokoje a prostory jsou navrženy pro vaše pohodlí. V zámecké restauraci si můžete užít skvělého jídla od známého šéfkuchaře Pavla Veltruského. Součástí ubytování je vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, bazén, knihovna, zahrada a lounge.

Balicky Chateau Trnova

Valentýnské pobyty

Užijte si Valentýna v našem romantickém a rodinném zámku, jen co by kamenem dohodil od centra Prahy. Balíček je k dispozici od pátku 11. února (první datum příjezdu) do úterý 15. února (poslední datum odjezdu). Vyberte si z 1 – 4 nocí dle Vašeho přání.

Chateau Trnova Main 2021 Web Front-Page

Velikonoční pobyty

Zažijte klasické zámecké Velikonoce v těsném dosahu hlavního města Prahy. Užijte si jaro v našem romantickém a rodinném zámku. Balíček je k dispozici od čtvrtka 14. dubna (první datum příjezdu) do pondělí 18. dubna (poslední datum odjezdu). Vyberte si z 1 – 4 nocí dle Vašeho přání.


Celoroční balíčky Chateau Trnová

Na zámku jako doma. Z Prahy co by kamenem dohodil.

Horni terasa

Cesta z města

Potřebujete na chvilku vypnout a být přitom stále na dosah? Večer si odpočinout a ráno po snídaní jít fresh do práce? Tak to správně volíte Chateau Trnová – klid na relaxaci, vynikající servis a gurmánský zážitek Vás přesvědčí o správnosti Vaší volby. Jsme jen kousek od centra Prahy.

Chateau Trnova Main 2021 Web Front-Page

Hotelové balíčky

Součástí ubytování je bohatá snídaně s mimosou a vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, knihovna, zahrada a lounge. Navštívit můžete také náš vinný sklep. Některé ubytovací balíčky také zahrnují 3-chodovou anebo gurmánskou 5-chodovou večeři.


Damska Jizda Chateau Trnova

Dámská jízda

Chcete zažít dámskou jízdu ve vířivce na střeše historického zámku? Být uvítány welcome drinkem, ovocným talířem a lahví Prosecca? V Chateau Trnová se Vám toto přání splní.

Zasnuby Chateau Trnova

Zásnuby na zámku

Nechte se hýčkat. Prožijte ten nejkrásnější okamžik na romantickém zámku. Balíček obsahuje např. privátní pronájem salónku Emy Destinnové anebo molo nad zámeckým jezírkem – vyzdobené svíčkami.


Gurmánské balíčky pro milovníky dobrého jídla

Gurmánské balíčky s polopenzí vám nabízíme s 5-chodovou večeří. V nabídce jsou po celý rok a jejich využití je flexibilní dle dohody s recepcí hotelu.