Nakupujte online. Pohodlně. Bezpečně. Bezstarostně.

Dárkové vouchery. Hotelové balíčky.

Rozdávejte radost. Nakupujte online. Darujte krásné zážitky v Chateau Trnová. Dárkový voucher lze využít pro náš hotel, restauraci, svatební balíček, vinný sklep, degustační večeři anebo cokoliv, co právě nabízíme. Dárkové vouchery zasíláme doporučeně zdarma po celé ČR. Nabízíme vám pobytové a hotelové balíčky. Prožijte ty nejkrásnější gurmánské a degustační okamžiky v Chateau Trnová. Vyberte si například degustační 5-chodové menu od našeho šéfkuchaře Pavla Veltruského. Těšit se můžete nejen na jedinečný kulinářský zážitek, ale také na ochutnávku jakostních vín.

Dekorace Flora Nordica

Dekorace ze zámku vdechne nový život a inspiraci vašemu domovu. I na maličkostech záleží. Právě tyto maličkosti dotváří příjemnou atmosféru domova. Květináče s podtácky dánské značky BITZ mají lesklou barevnou glazuru na povrchu a matnou černou uvnitř. Reaktivní glazura v kombinaci lesklé, barevné vnější a matné vnitřní strany zvýrazňuje lesk kameniny a stimuluje všechny smysly. Kamenina je ručně vyráběná a speciální technika glazury dodává každému výrobku zcela jedinečný výraz s krásnými variacemi ve značení a odstínech glazury, a to i v rámci stejné hlavní barvy. Nabízíme vám celou řadu skleněných a křišťálových svícnů v mnoha barevných provedeních, originální antické svícny i porcelánové svícny. Kromě svícnů máme i vonné svíčky ze sojového vosku, které jsou v dekorativních keramických miskách. V nabídce máme vybranou část kolekce Medusa Copenhagen, ale i krásné dekorace dalších dánských firem. Svícny, mísy, figury… Věřte, že je z čeho vybírat 🙂 Vázy jako doplněk pro krásnou květinu, ale i jako samostatná dekorace, která přinese vašemu domovu trochu skandinávského hygge.

Jsme zde pro vás. Zavolejte nám na +420 704 972 500.
Napište nám na info@chateautrnova.cz


Plaťte bezpečně a pohodlně online

Plaťte pohodlně debetní či kreditní kartou anebo pomocí Apple Pay.  Nabízíme vám také expresní bankovní převod pomocí platební brány ComGate. V platební bráně můžete navíc využít odloženou platbu. Uhradit můžete také standardním bankovním převodem. Pro firmy zajišťujeme kompletní servis od A do Z. Kontaktujte nás prosím na sales@chateautrnova.cz. Vaše pohodlí a bezpečí jsou pro nás na prvním místě. Prosím, pokud máte jakékoliv dotazy k online platbám, pište na platby-podpora@comgate.cz anebo volejte na +420 228 224 267.
Mastercard - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová
Visa - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová
Apple Pay - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová