Rozdávejte radost. Nakupujte online. Darujte krásné zážitky v Chateau Trnová. Dárkový voucher lze využít pro náš hotel, restauraci, svatební balíček, vinný sklep, degustační večeři anebo cokoliv, co právě nabízíme. Dárkové vouchery zasíláme doporučeně zdarma po celé ČR. 

Jsme zde pro vás. Zavolejte nám na +420 704 972 500.
Napište nám na info@chateautrnova.cz

Nabízíme vám pobytové a hotelové balíčky. Prožijte ty nejkrásnější gurmánské a degustační okamžiky v Chateau Trnová. Vyberte si například degustační 5-chodové menu od našeho šéfkuchaře Pavla Veltruského. Těšit se můžete nejen na jedinečný kulinářský zážitek, ale také na ochutnávku jakostních vín. Dekorace ze zámku vdechne nový život a inspiraci vašemu domovu. I na maličkostech záleží. Právě tyto maličkosti dotváří příjemnou atmosféru domova. Květináče s podtácky dánské značky BITZ mají lesklou barevnou glazuru na povrchu a matnou černou uvnitř. Reaktivní glazura v kombinaci lesklé, barevné vnější a matné vnitřní strany zvýrazňuje lesk kameniny a stimuluje všechny smysly. Kamenina je ručně vyráběná a speciální technika glazury dodává každému výrobku zcela jedinečný výraz s krásnými variacemi ve značení a odstínech glazury, a to i v rámci stejné hlavní barvy. Nabízíme vám celou řadu skleněných a křišťálových svícnů v mnoha barevných provedeních, originální antické svícny i porcelánové svícny. Kromě svícnů máme i vonné svíčky ze sojového vosku, které jsou v dekorativních keramických miskách. Vyberte si některé z našich originálních vánočních dekorací. V nabídce máme vybranou část vánoční kolekce Medusa Copenhagen, ale i krásné dekorace dalších dánských firem. Svícny, mísy, figury.. věřte, že je z čeho vybírat 🙂 Vázy jako doplněk pro krásnou květinu, ale i jako samostatná dekorace, která přinese vašemu domovu trochu skandinávského hygge.

Plaťte bezpečně a pohodlně online

Nabízíme vám možnost rychlých bankovních převodů pomocí platební brány ComGate. Navíc můžete využít nabídku odložené platby. Během následující dnů pro vás aktivujeme také platby kartou a Apple Pay. Vaše pohodlí a bezpečí jsou pro nás na prvním místě. Prosím, pokud máte jakékoliv dotazy k online platbám, pište na platby-podpora@comgate.cz anebo volejte na +420 228 224 267
Mastercard - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová
Visa - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová
Apple Pay - Nakupujte pohodlně na Chateau Trnová