Nejlepší dárek k Vánocům, narozeninám, svátku anebo jen tak 🙂 Darujte radost. Darujte krásné zážitky v Chateau Trnová. Dárkový voucher lze využít pro náš hotel, restauraci, vinný sklep, degustační večeři anebo cokoliv, co právě nabízíme. Dárkové vouchery zasíláme doporučeně zdarma po celé ČR. 


Darujte ty nejkrásnější gurmánské a degustační okamžiky v Chateau Trnová. Vyberte si například degustační 5-chodové menu od našeho šéfkuchaře Pavla Veltruského. Těšit se můžete nejen na jedinečný kulinářský zážitek, ale také na ochutnávku jakostních vín.


Darujte zasloužený odpočinek v Chateau Trnová. Hotelové pokoje a prostory jsou navrženy pro vaše pohodlí. V zámecké restauraci si můžete užít skvělého jídla od známého šéfkuchaře Pavla Veltruského a naše báječná someliérka Andrea Lahournat vám ráda poradí s výběrem vína dle vašich přání. Součástí ubytování je také bohatá snídaně s mimosou a neomezený vstup do relaxačních zón: vířivka na střeše zámku, sauna, terasy, knihovna, zahrada a lounge. Balíčky s polopenzí vám nabízíme s 3-chodovou večeří anebo gurmánskou 5-chodovou večeří.Přečtěte si ověřené a aktuální Google recenze o Chateau Trnová