Manažerské setkání, které nikdo nezapomene

Inspirujte se v místě, kde se historie snoubí s přítomností
Vytvářejte, plánujte a inovujte v designovém prostředí
Kreativní místo pro vaše strategické plány i odpočinek


Historický zámek, moderní myšlení

Objevte sílu minulosti při tvorbě vaší budoucí strategie.

Prostory, kde se design setkává s pohodlím

Představte si, že váš tým diskutuje o budoucnosti vaší firmy v prostředí plném historie a elegance. V Chateau Trnová nabízíme ideální prostředí, kde můžete své podnikání vidět z nové perspektivy. V klidu našeho zámku objevíte novou inspiraci a najdete řešení pro vaši společnost.

Gastronomický zážitek

Odměňte svůj tým vynikajícím jídlem a sklenkou vybraného vína. Vychutnejte si chvíle pohody a relaxace v našem historickém prostředí.


Setkání v zámeckém stylu

Jsme pro vás kreativním útočištěm pro vaše obchodní cíle. V srdci historického zámku se snadno zrodí moderní obchodní vize. Zde, kde minulost potkává inovace, nabízíme inspirující prostředí pro vaše originální obchodní nápady. Přemýšlejte mimo běžné koncepty v prostředí, kde se tradice a inovace spojují v inspirující harmonii. Plánujte svůj úspěch v designovém prostředí, kde se kreativita setkává s elegancí. V zámeckých zdích se vaše obchodní strategie oživuje a stává se realitou. Vítejte v místě, kde se obchodní cíle stávají nezapomenutelným zážitkem.

Služby na klíč

Prozkoumejte naše balíčky pro firmy. S radostí vám připravíme unikátní řešení přesně podle vašich představ a potřeb. Přijeďte a prožijte nezapomenutelné chvíle v Chateau Trnová, kde historie a moderní podnikání jdou ruku v ruce.
Aktuální firemní recenze Chateau Trnová

“Hezký den, ještě jednou bych ráda poděkovala za Váš přístup a možnost organizovat meeting právě v Chateau Trnová. Rádi se k Vám budeme vracet. Spokojenost byla ve všech směrech. Myslím si, že kolegové své nadšení neskrývali. Přeji úspěšné fungování Chateau Trnová a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem

Ing. Edita Lahodná, MBA
Area Manager Berlin-Chemie Menarini”Naplánujte si manažerské setkání na zámku

Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami vám zavoláme zpět.
Napište nám na sales@chateautrnova.cz.
Zavolejte nám na +420 704 972 503 (PO až PÁ 9:00 – 18:00).
Těšíme se na vás.

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Užijte si ideální prostředí, kde můžete své podnikání vidět z nové perspektivy.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Zámecká elegance pro vaše firemní potřeby

  Tvořte strategie v srdci historie  Sledujte Chateau Trnová na Instagramu  Odebírejte newsletter Chateau Trnová