O půlnoci v horké vířivce na střeše zámku?

Ano! Takový zážitek vás čeká jen a jen v Chateau Trnová!

SPA, lázně, relaxace, zdraví, energie… Existuje spousta slov, ale nic se nevyrovná zážitku v Chateau Trnová… Nebe je jasné a hvězdy se třpytí… Sedíte v prostorné, vyhřívané, nové a luxusní vířivce… Celé vaše tělo doplňuje energii, zdraví a vitalitu… Harmonizuje se každá buňka vašeho těla… A mysl se naplňuje radostí a optimismem… Ano! Takový zážitek vás čeká v Chateau Trnová!

Sauna? Vířivka? Střešní terasa?

Proč se omezovat?!
V Chateau Trnová jste na zámku jako doma!

Našim hotelovým hostům patří celý zámek. Chápeme, jak je důležité pro vás načerpat pozitivní energii, zapomenout na starosti a nechat na sebe působit kouzlo zámku a sílu přírody.

Proto máte celý zámek pro sebe. Pokud milujete přírodu, můžete si lehnout do trávy a vnímat vůni našich květin. Pokud milujete saunu, můžete se u nás pěkně prohřát. Pokud jste milovníci výjimečných zážitků, naše střešní vířivka je zážitek, na který budete dlouho vzpomínat!

Chateau Trnova Zamek Trnova u Prahy - SPA, Zdraví a Relaxace v Hotelu Chateau Trnová

Milujete koukat do krbu?

Tak to si Chateau Trnová absolutně zamilujete!
Krb máme v naší hotelové restauraci!

Nic se nevyrovná romantice na zámku u roztopeného krbu. Již tak bezkonkurenční večeře od týmu Pavla Veltruského chutná nezapomenutelně, ale u krbu se rovná božskému zážitku!

Chateau Trnova Zamek Trnova u Prahy - SPA, Zdraví a Relaxace v Hotelu Chateau Trnová

Prohlédněte si naší novou galerii

Přehrajte si naše nové video a prohlédněte si Chateau Trnová