Romantický Silvestr na zámku

Vyprodáno – využijte prosím nabídku Romantický Silvestr

Prožijte romantickou silvestrovskou oslavu v Chateau Trnová. Připravili jsme si pro vás welcome drink, 5-chodovou zážitkovou večeři a novoroční čočku s uzenou šunkou. Odpočinout si můžete na střeše zámku. Těšíme se na vás.

“Měli jsme krásný pobyt v Chateau Trnová. Zarezervovali jsme si několik nocí, abychom si odpočinuli po náročném týdnu zaměřeném na prohlížení Prahy. Bylo to perfektní. Chateau se nachází se v klidné obci na kraji venkova, ale méně než 30 minut jízdy do centra Prahy nebo na hlavní letiště. V době rezervace jsme si neuvědomili, že recepce nebude otevřena přesně dle našich potřeb. Velmi laskavě nám vyšli vstříc a otevřeli nám, abychom mohli mít pohodlný check-in. To jsme velmi ocenili. Samotný hotel byl pro nás útočištěm k odpočinku, s pohodlnými pokoji v klidné a krásné budově s fascinující historií. Milovali jsme bazén a střešní vířivku. Bar a restaurace byly velmi útulné a příjemné. Jídlo bylo fantastické. Když jsme přijeli na hotel, užili jsme si talíř s čerstvým ovocem. Druhý večer jsme měli vynikající večeři v restauraci. Každé ráno jsme měli úžasnou snídani. Domů jsme jeli odpočatí. Celý tým v Chateau je přátelský, vstřícný a vynakládá veškeré úsilí, aby jejich hosté měli relaxační pobyt. Ideální místo pro klidný odpočinek od každodenního života.” Liz, ověřená Google recenze z 11. 12. 2022

Silvestrovský pobytový balíček obsahuje:

Welcome drink

Ubytování v pokoji dle zvolené kategorie na 2 noci
se zámeckou snídaní

Silvestrovské 5-chodové zážitkové menu

Čočku s uzenou šunkou po půlnoci

Župany a pantofle na pokoji

Neomezený vstup do wellness a vnitřního bazénu

Vysokorychlostní wi-fi

Parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem

Cena silvestrovského pobytu na 2 noci

Možnost prodloužení dle standardních cen
na sales@chateautrnova.cz

Cena 7 448 Kč za osobu v pokoji Standard
Cena 7 898 Kč za osobu v pokoji Standard Plus
Cena 8 998 Kč za osobu v pokoji Standard Superior
Cena 10 398 Kč za osobu v Junior Suite
Cena 12 398 Kč za osobu ve Svatebním apartmá
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami
Cena 8 849 Kč za osobu v Tower Suite
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje čtyřmi osobami


Rezervace silvestrovského pobytu na 2 noci

Cena při rezervaci balíčku v rezervačním systému je uvedena za pokoj. Rezervace tohoto balíčku je bez možnosti vrácení peněz. Platba formou zálohové faktury či platební kartou neprodleně po rezervaci ubytování. Při neuhrazení částky v uvedeném termínu bude rezervace zrušena. Garance pobytu na základě úhrady zálohové faktury ve výši 100%. Dle kapacity pokojů lze obsadit některé pokoje až 4 osobami. Pokud potřebujete využít body z benefitů anebo obsadit pokoj třetí či čtvrtou osobou, kontaktujte nás prosím na sales@chateautrnova.cz.


Zavolejte nám na +420 704 972 500
Napište nám na info@chateautrnova.cz