Romantický wellness víkend na zámku u Prahy

Romantické zážitky v Chateau Trnová

Zvýhodněné ubytování na 2 noci
Pouze o víkendu

Přijďte si k nám odpočinout. Vybrat si můžete mezi různými typy pokojů, tak aby si u nás každý našel kousek svého domova. Vše začíná v naší klidné zámecké zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na vás bude čekat náš milý personál. Ten vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. V restauraci se můžete těšit na zážitkovou večeři. Navíc si můžete objednat vinné párování anebo masáž. Jakmile si budete chtít odpočinout, ideálním místem je střecha zámku s vířivkou, saunou a pohodlnými lehátky. Využít můžete také vnitřní bazén.

Romantický wellness víkend obsahuje:

Ubytování na 2 noci ve vybraném pokoji se zámeckou snídaní
(zvýhodněná cena na každý pokoj)

Zážitkovou večeři

Neomezený vstup do krytého bazénu a zámeckého wellness
po celou dobu romantického pobytu
(od 9:00 do 22:00)

Pokud si přejete objednat masáž, rezervujte si váš čas
48 hodin předem na info@chateautrnova.cz

Župany a pantofle na pokoji

Vysokorychlostní wi-fi

Parkování na monitorovaném parkovišti

Cena wellness víkendu na 2 noci

Check-in ve čtvrtek, v pátek anebo v sobotu

Cena 5 295 Kč za osobu v pokoji Standard
Cena 5 695 Kč za osobu v pokoji Standard Plus
Cena 6 495 Kč za osobu v pokoji Standard Superior
Cena 7 695 Kč za osobu v Junior Suite
Cena 9 295 Kč za osobu ve Svatebním apartmá
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami
Cena 5 048 Kč za osobu v Tower Suite
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje čtyřmi osobami


Romantický wellness víkend plný zážitků

Zámecký pobyt nabízí spoustu možností. Ať již cestujete s dětmi anebo jako pár, čas na zámku vám uteče jako voda. Kouzelných okamžiků se nabízí více, než by člověk čekal.

Každý den můžete načerpávat energii a zdraví v sauně, plavat v bazéně anebo relaxovat ve vířivce na střeše zámku. Také si můžete objednat masáž. Zámecký park nabízí také příležitost k zábavě a hrám.


Objevujte krásy našeho okolí

Navštivte marínu ve Slapské přehradě a projděte se podél Vltavy. Prozkoumejte Brdské lesy a nenechte si ujít Karlštejn.

Milovníci vyhlídek mohou navštívit Škroupovu vyhlídku, která dle historiků přinesla inspiraci ke vzniku České národní hymny. Nenechte si také ujít Vyhlídku Máj.

Pokud hrajete golf, můžete navštivit golfová hřiště ve Zbraslavi, Líšnici anebo Golf Resort Albatros.

Navštivte lom Velká Amerika. Pohodlně bez letenek a víz. Milovníci historie ocení zámky Konopiště, Dobříš a Mníšek pod Brdy. Každý literát jistě ocení Čapkův památník. Pravý dobrodruh by si neměl nechat ujít Koněpruské jeskyně.

Milovníci jízdy na koni uvítají Jezdecký areál v Trnové. Cestovat z Prahy a do Prahy můžete jednoduše bez auta. Využijete přímý spoj ze Smíchovského nádraží.

Co u nás prožijete vy?

Postaráme se o vaše pohodlí

Těšíme se na vás

Váš tým Chateau Trnová Rezervace romantického wellness víkendu

Cena při rezervaci balíčku v rezervačním systému je uvedena za pokoj obsazený 2 osobami. Nabídka je platná od 1. 10. 2022 do vyprodání našich ubytovacích kapacit. Dle kapacity pokojů lze obsadit některé pokoje až 4 osobami. Při obsazení pokoje třetí či čtvrtou osobou je účtován příplatek 800,- Kč / noc za dospělého a 500,- Kč / noc za dítě.Doplňující obchodní podmínky

Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku bezplatně až do doby 48 hodin před plánovaným příjezdem (check in od 15:00). Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu sales@chateautrnova.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).


Chateau Trnová Hotel & Restaurant

Nechte se unášet zámeckou atmosférou

Postaráme se o Vaše pohodlí