Fine dining víkend s Mirkem Kalinou

Zámecké pohoštění v Chateau Trnová

Sobota 10. září od 18:00 hudební show Cello Republic
5-chodové degustační menu s vinným párováním

Neděle 11. září od 12:00 do 15:00 Live Jazz Brunch
Švédské stoly, pivo, víno, prosecco, nealkoholické nápoje, živá hudba Yasutomo Suzuki

Přijměte naše srdečné pozvání do Chateau Trnová. Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Žijte život naplno. Buďte bezstarostní a nechte se unášet zámeckou atmosférou plnou pohostinnosti, přirozenosti a rodinné pohody. Těšíme se na Vás.

Cello Republic a Mirek Kalina v Chateau Trnová - Sobota 10. Září 2022 - Koncert a Degustační Večeře

Koncert Cello Republic

V sobotu 10. září od 18:00 se na Vás těší Cello Republic. Čeká nás úplňková noc a originální hudební show. Mirek Kalina si pro Vás připravil 5-chodové degustační menu. Degustační menu bude doprovázeno vinným párováním. Výběr vín Chateau Trnová. Vstupenka s 5-chodovou degustační večeří a vinným párováním stojí 3.995,- Kč.


Chateau Trnova Zamecke Hody Live Jazz Brunch Cello Republic

Live Jazz Brunch

V neděli 11. září od 12:00 do 15:00 se na Vás těší Mirek Kalina a jazzová skupina Yasutoma Suzukiho. Gurmánské pohoštění zahrnuje neomezenou konzumaci pokrmů, prosecca, vína, piva a nealkoholických nápojů po celou dobu trvání brunche.
Cena 1.695,- Kč pro dospělé
Cena 990,- Kč pro děti od 13 do 17 let
Cena 390,- Kč pro děti od 3 do 12 let
Miroslav Kalina

Jako šéfkuchař i na dalších pozicích pracoval v předních českých restauracích, mimo jiné v restauraci Bazar (1996–1998), Aqua (1998–2000), Kampa Park (2000–2003), Šípek Bistrot (2003–2006) či v hotelu Hoffmeister (2006–2011).

Absolvoval stáže v několika zahraničních podnicích včetně norského Oro (2001), německého Krone (2003) či legendární tříhvězdičkové Les Prés d’Eugenie u věhlasného zakladatele nové francouzské kuchyně Michela Guérarda (2007). Koncem roku 2012 si v Praze otevřel vlastní restauraci Kalina.

V posledních letech se objevil také jako porotce televizní kuchařské show MasterChef.
Cello Republic

Jedinečná čtveřice violoncellistů, vítězů mezinárodních soutěží, sólistů i pedagogů, popularizátorů klasické hudby. Tito kluci se proslavili u nás, ve světě, na YouTube a kamkoliv vkročili. Nechávají za sebou vyprodané sály, originální zážitky z koncertů a milióny shlédnutí.

I přes rozpad původní sestavy z Prague Cello Quartet pokračují ve své umělecké vizi dál – dělat hudbu na nejvyšší úrovni, v originálně propracovaných aranžích a s řádnou dávkou humoru.

Petr Špaček
Jan Zemen
Matěj Štěpánek
Ivan Vokáč


Yasutomo Suzuki

Jazzové seskupení v Praze žijícího japonského zpěváka Yasutoma Suzukiho hraje převážně v Praze a okolí zhruba dvě desítky let. Obsazením skupiny je většinou trio v sestavě: zpěv, kytara, saxofon.

Stálými hráči jsou vedle ústředního zpěváka kytarista Josef Sanitrák a saxofonista Jan Štolba, alternující s některým ze svých pražských kolegů.

Repertoár tvoří většinou swingové a latinskoamerické standardy známé z nahrávek velikánů této hudby jako byli či jsou Frank Sinatra, Tony Bennett a mnozí další.
Chateau Trnová

Čeká nás originální zážitek v zahradách našeho zámku. V případě silných dešťů se necháme unášet kouzelnou atmosférou našich interiérů.

Jsme zámek s rodinnou duší

Naším cílem je vybudovat v Chateau Trnová místo, kde se budou lidé setkávat a posilovat vzájemné vztahy, ať už s rodinou, přáteli nebo kolegy. Zaměřujeme se na vytváření životní rovnováhy, neboli „Life in Balance“, a to mnoha různými způsoby.

Jako moderní lidské bytosti se často potýkáme s rušným pracovním a rodinným životem a s pocitem, že nemáme dostatek času na své blízké nebo na sebe. V Chateau Trnová se snažíme pomáhat našim hostům najít tuto rovnováhu.

Chceme být místem, kde rušný život velkoměsta zůstane za zámeckou zdí. Při vstupu do areálu zámku vás v našem parku přivítá pocit klidu a věříme, že vám můžeme pomoci vnést do života více kvality.

Postaráme se o Vaše pohodlí

Na zámku jako doma

Váš tým Chateau Trnová


Zámecké pohoštění pro firmy a korporace

Udělejte radost sobě i svým zaměstnancům.
Nabízíme kompletní korporátní péči od A do Z.
Zanechte nám vaše telefonní číslo a e-mail. Sami Vám zavoláme zpět.
Anebo nám zavolejte nám na +420 704 972 503 (Jakub Toms)

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a Google pravidly bezpečnosti a podmínkami používání  Zadejte do Google maps Chateau Trnová

  Přijeďte si k nám odpočinout. Postaráme se o Vás. Těšíme se na Vás.  Chateau Trnová Hotel & Restaurant

  Nechte se unášet zámeckou atmosférou

  Postaráme se o Vaše pohodlí