Hotel & Restaurant Chateau Trnová

Chateau Trnová je původní rodinné sídlo ležící nedaleko Prahy. Na zámku je možné organizovat firemní i soukromé akce a zámecké prostory nabízejí i možnost romantického ubytování. Krásné okolí vás láká k outdoorový aktivitám (cyklovýlety, procházky, jízda na koni, golf). 

V zámecké restauraci si můžete vychutnat pokrmy z menu sestaveného naším skvělým šéfkuchařem Pavlem Veltruským. Pavel má za sebou bohatou profesní kariéru, pracoval mimo jiné i v tříhvězdičkové michelinské restauraci Waterside Inn v Anglii a jako osobní kuchař Julie Roberts. 

Vánoční večírek

Rádi pro vás zorganizujeme firemní večírek nebo soukromou oslavu v Chateau Trnová. Nabízíme vám ubytování v 10 zrenovovaných pokojích s kapacitou 22 osob. Náš šéfkuchař, Pavel Veltruský, vám pomůže s naplánováním slavnostního menu nebo rautu. S naší sommeliérkou Andreou Lahournat pak vyberete vhodné víno či šampaňské. A že máme z čeho vybírat :-). V případě zájmu zajistíme živou hudbu, doprovodný program pro děti i výzdobu prostor. Klikněte zde pro více informací o vánočním večírku v Chateau Trnová. Anebo si objednejte degustační večeři spojenou s vinným párováním.

Hotel na zámku

Těšíme se na vás v našem nově otevřeném hotelu. Každý z našich hotelových pokojů dostal nový kabát. Ať již si vyberete romantický víkend ve svatebním apartmá anebo se rozhodnete relaxovat v našem starorůžovém Junior Suite, můžete si být jistí, že se u nás budete cítit dobře. Potřebujete načerpat pozitivní energii? Najít novou životní inspiraci? Jsme pro vás tím pravým místem. Obklopí vás příroda a zeleň. Budete prožívat kouzlo romantického zámku a zároveň mít moderní zázemí, které očekáváte. Z centra Prahy jste u nás do 20ti minut. Rezervujte si vaše termíny online.

Pohádková svatba na zámku

Zámecké prostory jsou ideálním místem k pořádání vaší svatby. Obřad můžeme uspořádat v kouzelné zámecké zahradě i ve vnitřních prostorách zámku. Chateau Trnová vám poskytne v dnešní době tolik ceněné soukromí a umožní zažít svatební den v klidném a romantickém zámeckém prostředí. Zažijte svůj jedinečný svatební den právě u nás! Klikněte zde pro více informací o svatbě v Chateau Trnová.

Restaurace na zámku

Těšíme se na vás v naší restauraci s letní terasou, kde máme otevřeno od čtvrtka do neděle od 12:00 do 22:00. Naším šéfkuchařem je špičkový kuchař – Pavel Veltruský. Poslední roky působil jako Executive Chef v restauraci Signature v Popůvkách u Brna. Pavel má za sebou bohatou profesní kariéru. Pracoval mimo jiné i v tříhvězdičkové michelinské restauraci Waterside Inn v Anglii a jako osobní kuchař Julie Roberts. Rád bude vařit také pro vás. Kromě stálého menu se u nás můžete těšit na pravidelné kulinářské akce. Přijeďte k nám na prodloužený víkend nebo jen na oběd či večeři. Z centra Prahy jste u nás autem za 20 minut! Klikněte zde pro více informací o naší restauraci.

Soukromé akce

Soukromé akce

Relaxujte v kouzelném prostředí, které můžete mít jen pro sebe.

Svatby

Svatby

Užijte si soukromí a luxus v uzavřené společnosti.

Firemní akce

Firemní akce

Propojte pracovní program s aktivitami, které zámek a okolí nabízí.

Hotel

Hotel

Prožijte nezapomenutelné okamžiky v našem hotelu.


Přečtěte si aktuální a ověřené Google recenze o Chateau Trnová


Lokalita

Vzdálenost od Prahy je, co by kamenem dohodil. A zároveň jste obklopeni přírodními krásami.

Soukromí

Mějte zámek jen sami pro sebe a užijte si v dnešní době tolik ceněného soukromí.

Udržitelnost

Příroda je pro nás důležitá. Sázíme nové stromy jako kompenzaci uhlíkové stopy zámku.